Skocz do zawartości

www.ShowCarShine.pl - Historia i doświadczenie


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Partner forum

rychu,

W ten weekend pojawi się trochę nowości jak już zauważyłeś wprowadziliśmy produkty Werkstat na razie z gamy SPRAY jako uzupełnienie klasycznej linii produktów Car-Lack , oczywiście w miarę upływu czasu wprowadzimy pozostałe produkty Werkstat.

 

Pojawią się także inne produkty z ValetPro.

 

CO do Carnauby to tak jak w większości przypadków nic nie wiemy na ten temat, jak coś się dowiemy to dam znać, ale z obserwacji produktu to na pewno w carnauba jett jest sporo więcej carnauby ponieważ jak postoi to osiada sporo na dnie a przy QD tego nie widać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

CAR CRAZY, Jak już opisujesz produkty ValetPRO to rób to dokładnie i nie pisz głupot typu: Bilberry - "Bezpieczny produkt do czyszczenia wszystkich rodzajów felg!" bo absolutnie nie jest to środek bezpieczny do wszystkich rodzajów felg. Nie może być stosowany na nielakierowane, polerowane felgi - wyraźnie o tym piszemy w katalogu, który Ci przesłaliśmy. Więc albo dokładnie zapoznaj się z produktem, który sprzedajesz, albo nie wprowadzaj ludzi w błąd!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

EXCEDE, Nie chciałem kopiować waszych opisów ponieważ nie brałem towaru od was więc z góry unikam kopiowania opisów żeby nie był później pretensji.

 

Co do Bilberry to możesz podać jakieś konkrety co do składu który źle wpłynie na polerowane aluminium albo chrom jeżeli też źle wpływa, przeanalizowałem stronę producenta i kilkanaście angielskich sklepów i w większości było napisane że do wszystkich felg a także znalazłem info że może by być także użyty na czyste aluminium i chrom :o

 

Mógłbyś rozpisać bardziej temat:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.