Skocz do zawartości

www.ShowCarShine.pl - Historia i doświadczenie


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Partner forum

mutra, czasami tak robimy, czasami okręcamy wszystko folia , czasami dodajemy babelkowej, ale jedno jest pewne nawet najbardziej zabezpieczona paczka jak kurier ją rzuca z auta do magazynu itp. to zawsze coś się stanie :wallbash: na szczęście uszkodzenia nie są częste .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed Świętami zamówiłem przez jeden ze sklepów internetowych kilka butelek wina: w umówionym dniu dostarczenia kurier zadzwonił do mnie rano i powiedział, że nie ma już z czym do mnie przyjeżdżać bo cała zawartość paczki spłynęła mu po podłodze busa i żebym skontaktował się ze sklepem internetowym i powiedział co się stało to może dostanę jeszcze przed świętami to co zamówiłem. Paczka zabezpieczona była bardzo solidnie ale jak wygląda to wszystko jak na filmiku wrzuconym przez Evo, to nie ma się co dziwić :/ EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy co za problem -ja od poczty polskiej dostałem odszkodowanie w kwocie 149 zł(paczka wartosci 39 zł zawierała pokarm dla rybek-sucha karma)uszkodzenie polegało na zduszeniu paczki,rozerwanie boków (prawdopodobnie cos cięzkiego wyladowało na niej)-Pani na poczcie wydajac mi ja stwierdziła ze jak mi nie odpowiada to mam napisac reklamacje(na emaila)co uczyniłem dokładając zdjęcia paczki i zawartosci -odpowiedz dostałem po paru dniach ze przepraszaja i ze dostane odszkodowanie -wiec warto pisac :D:-]

najgorsza jest ,,SIÓDEMKA,, z tymi cholerami juz walcze drugi raz-teraz przesyłka została wysłana jako ,,expresowa,, i dotarła do mnie po 10 dniach!!!!!!najgorsze jest to ze oni nie widza w tym nic dziwnego-i ich regulamin jest tak napisany ze klient nie ma mozliwosci reklamacji(czas przesyłki albo zaginiecie)to istne piekło-dla tego jak moi klienci maja mi cos wysłać kurierem to od razu informuje-BYLE NIE ,,SIÓDEMKA,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Mariusz, czy ten atomizer jest szczelny ? http://www.showcarshine.pl/375-showcarshine-uniwersalny-atomizer-z-regulacja-rozpylenia.html

 

Bo mój przy obróceniu butelki do góry nogami cieknie na łączeniu,ale nie wygląda na uszkodzony ani niekompletny :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Evo, tak jest szczelny tylko niektóre trzeba bardzo mocno dokręcić, jak nie idzie to spróbuj przez jakąś szmatkę złapać i dokręcić, jak raz dokręcisz mocno żeby góra atomizera nie latała to następnym razem już będzie lżej. Nie wiem czemu ale czasami przychodzi taka partia że trzeba je dużo mocniej dokręcać żeby w pełni uszczelnić.

Napisz jak poszło, jeżeli się nie da to wymienimy.

 

dandi, ;) Dzięki

 

Marco, Tak będą, tylko mamy trochę zakręcony początek roku a i oni potrzebują chwilę na zrobienie zamówienia ale to już kwestia, mam nadzieje 1-2 tygodni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, czy ten atomizer jest szczelny ? http://www.showcarshine.p...rozpylenia.html

 

Bo mój przy obróceniu butelki do góry nogami cieknie na łączeniu,ale nie wygląda na uszkodzony ani niekompletny :idea:

Jeżeli to taki sam atomizer jak ten który dostałem do CG Cherry Air Scent, to faktycznie trafiła się felerna dostawa. Mój przeciekał a po kilku użyciach się chyba zapowietrzył i nie reaguje już na nic. To tania sprawa, ale może lepiej daj o tym znać firmie u której zamawiasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Majkelo, do CG dostałeś taki lekko przezroczysty ?

 

Evo, Dokłądnie dlatego po mocnym dokręceniu koniec gwintu butelki naciska na tą druga część atomizer i uszczelnia cały system, w ogóle to moim zdaniem powinna być tam jakaś uszczelka ale jeszcze nigdy w żadnej firmie jak PB , CG itp się z nią nie spotkałem, kiedyś ktoś tu na forum pisał że wstawiał tam uszczelkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CAR CRAZY, nie jestem teraz na 100% pewny, ale wydaje mi się, że dostałem biały (nie wiem czy to istotne, ale na pewno rurka była trochę za długa) :o Nie mogę teraz sprawdzić, bo kosmetyki mam w domu pod Częstochową a teraz jestem na studiach w Katowicach. Jak coś, to mogę jutro zadzwonić i zapytać, ale Ty nie rób sobie z tym problemu. Coś sobie wymyślę, w kwiaciarni mam pełno spryskiwaczy :-]

 

[ Dodano: 10 Styczeń 2011, 12:18 ]

Na 100% dostałem biały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.