Skocz do zawartości

www.ShowCarShine.pl - Historia i doświadczenie


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

Wesol, glinka to polecana przez wszystkich bilt hamber.to moja pierwsza stycznośc z glinką. to jest 100g "wersja" wiec bez pudełka. zapoakowana w foliowy woreczek jak widać na zdj. nie mogłem sobie poradzić z jej wyciągnięciem z woreczka bo sie strasznie pokleiła :/ tak jakbyś gume do żucia próbował odlkeić od folii... przy najbliższej okazji ją wypróbuję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

uri90, QW + , oczywiście powinien być z atomizerem tylko nie było mnie przy pakowaniu twojej paczki, a z tego co zauważyłem to w ostatniej naszej dostawie Poorboys-a nie dostaliśmy żadnego atomizera bo nawet przedstawiciel ich nie dostał z USA :dontknow: Ale to nie zmienia faktu że do takiego produktu powinien być przez nas dodany :oops: . Niestety jak nie ma mnie na miejscu to zawsze wyskoczy jakiś błąd :dontknow: Jak nie masz żadnego pasującego atomizera to napisz to wyślę ci sam atomizer. No i QW + nawet nie próbuj aplikować bez atomizera bo tylko szkoda produktu ;)

 

Wesol, To glinka BH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Wesol, Ja mam tą od SCS bo jak kupowałem to nie miał jeszcze Mariusz BH.

Pewnie jest trochę twardsza od BH bo wyciągnięcie z foliowego woreczka nie sprawia problemu :)

Zbiera też fajnie ale przydaje się ją pomoczyć w ciepłej wodzie.

To moja pierwsza glinka więc porównania nie mam do innych ale udało się nią ładnie wyczyścić lakier nawet bez używania czegoś do smoły, żadnych rys ani swirsów też nie porobiłem więc jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Witam

 

Dojechała do nas najnowsza polerka :

 

DYNABRADE :

 

a80b0e02eee83a4fmed.jpg

2b069c16af541404med.jpg

 

Od ludzi z branży lakierniczej dowiedziałem się że polerki Dynabrade jakościowo są jak FESTOOL (nie chce popełnić błędu ale są robione na tych samych podzespołach albo nawet przez tego samego producenta).

 

Ostatnio miałem okazję pracować przy ładnej ale mocno zaniedbanej tapicerce skórzanej w Oplu Signum, nie mogłem się powstrzymać przed zrobieniem małej sesji :

 

Metoda pracy :

 

1) APC Meguiars 10:1 (aplikacja atomizerem i delikatne rozprowadzenie delikatną szczoteczką, zebranie mikrofibrą)

 

2) Gliptone Cleaner (aplikacja delikatną szczoteczką, zebranie mikrofibrą)

3) Gliptone Conditioner (aplikacja aplikatorem z mikrofibry)

 

Zdjęcia przed nałożeniem Gliptone Conditioner (Po aplikacji skóra dostała minimalnego, satynowego połysku i fajnej miękkości)

 

 

 

 

f7bede9a845e9dc7med.jpg

 

ad623e057188c051med.jpg

db18a7240cb9d490med.jpg

2a944d81408bfdffmed.jpg

 

I jak ;)

 

Pozdrawiam :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Tery, 2 cleanery właśnie ze względu na stan skóry APC miało zadziałać pierwsze a gliptone ostateczne dogłębne czyszczenie. Co do koloru skóry to na pierwszy rzut oka nie wydawała się zła po prostu wyglądała na jasny brąz a po czyszczeniu wyszło że to beż. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

lakikwap, Efekt taki można uzyskać, tylko przy czyszczeniu ręcznym moim zdaniem zawsze istnieje ryzyko że po całej pracy mogą zostać smugi itp. Więc jeżeli nie chcesz zlecić tego odpowiedniej firmie to zajedź do wypożyczalni sprzętu wypożycz odkurzacz, kup jakiś koncentrat i będzie ok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

@CarCrazy. Paczka dotarła, gratisow chyba wiecej niż zamowienia - dzieki serdeczne. Jednym z produktow jest AG Glass Polish. Na opakowaniu jest info, że nie należy stosowac do szyb przyciemnionych. O coż może chodzić? O folię? A jesli jest to szyba ciemna juz z fabryki ? Możesz coś powiedziec na ten temat ? Dzieki z gory.

 

Pzdr

Gruby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

gruby_RS, Tak dokładnie z tego co się orientuję to chodzi o przyciemnienie folią, jak folia jest słabej jakości to właściwości czyszczące produktu mogą negatywnie wpłynąć na tą folię. Ale dla bezpieczeństwa nawet jak jest przyciemniana fabrycznie to najpierw spróbuj jak działa gdzieś w rogu ;)

 

Szczur3k,

 

Glinka prawdopodobnie w tym tygodniu (jeżeli czas goni to najwyżej wyślemy 100g a jak tylko dostaniemy to doślemy kolejne 100 żebyś nie był stratny na opłacie.

 

Co do LAst touch to tu są dużo gorsze informacje ponieważ Meguiars w ostatnie dużej dostawie nie dostali w ogóle tego detailer-a a kolejna partia nie wiadomo kiedy będzie ale myślę że ok 2-3 miesięcy :/

 

Jeżeli potrzebujesz coś w opakowaniu galonowym to jest Spray and gloss i QD+ , ewentualnie zaopatrzyć się w jakiś 500ml który starczy na ten okres braku LT.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Stefan-16 :good::ad:

 

Kolejny NEWS Dojechały perełki z CAR-LACK 68 (KLASSE)

 

W tym : Brakujące ogniwo czyli zestaw :)do pełnej ochrony szyb

 

Oraz KLASYK: AIO i SEALANT

 

I uzupełnienie zestawu czyli szampon ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Dejv, Pierwszy test będzie albo we czwartek albo niedziela więc wtedy zdam relację ;)

 

Na YouTube jest sporo filmików pokazujących działanie Zestawu, a relacje z aplikacji zdam po testach. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.