Skocz do zawartości

www.ShowCarShine.pl - Historia i doświadczenie


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy do zamówienia nr #020452 mógłbyś dorzucić naklejkę forumową naklejaną od wewnątrz? (jeśli w ogóle to jeszcze w SCS jest aktualne, nie zaglądam do tego tematu regularnie ;) ) pozdrawiam, czekam na mail zwrotny z rabetem, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
od jakiej kwoty jest darmowa wysyłka kurierem ?

 

300zł poczta

400zł kurier

 

-- 27 kwie 2015, o 13:53 --

 

Witam, czy do zamówienia nr #020452 mógłbyś dorzucić naklejkę forumową naklejaną od wewnątrz? (jeśli w ogóle to jeszcze w SCS jest aktualne, nie zaglądam do tego tematu regularnie ;) ) pozdrawiam, czekam na mail zwrotny z rabetem, pozdrawiam

 

jest aktualne jakbyś te info napisał przy zamówieniu a nie tutaj i zostało to przeczytane za późno

 

-- 27 kwie 2015, o 13:53 --

 

Kiedy będzie dostępny POORBOY'S WHITE DIAMOND - TESTER 120ML? Tylko tego brakuje mi do zamówienia ;)

Pozdrawiam

 

wstawiłem do sklepu ostatnie 3 sztuki jakie miałem , zerknij

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie 20417 dotarło. Dziękuję za gratisy i pozdrawiam :good:

 

Ostatnio cierpiałem na deficyt czasu więc dodatkowo mocno opóźnione podziękowania za zamówienie 20023 i gratisy. Przy okazji podziękowania dla Mainz'a za gratisy do uzupełnienia do wspomnianego zamówienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie 020504

Pierwsze zamówienie w sklepie i pierwszy post na forum...

Niestety, ale otrzymałem towar niezgodny ze złożonym zamówieniem, a sklep nawet nie raczył poinformować, że nie mają dostępnego produktu który człowiek zamawia tylko wysyłają to co mają.

Zamawiałem pad MonsterShine Tri Kolor (czarno-czer-żółty):

MONSTER SHINE APLIKATOR TRI COLOR, POLISHING/FINISHING , tymczasem w paczce jakiś pad dwukolorowy - biało/różowy...

W zamówieniu był również aplikator Chemical Guys German Tricolor - i to samo - w paczce zamiast pada germany dostaje pad biało-niebiesko-czarny... No przepraszam bardzo, ale zamawiałem całkiem inny produkt....

Pomijam fakt, że strona biała jest twardsza w obu padach niż żółta.

 

Czekam na wyjaśnienia bo czuję się oszukany i rozczarowany taki podejściem do klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.