Skocz do zawartości

www.ShowCarShine.pl - Historia i doświadczenie


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Mariusz, rzeczywiście masz rację, można by też dolepić polską informację na spodzie puszeczki zostawiając oryginał na wierzchu ale to też pewnie niektórym by nie pasowało.

Ja tam wolę oryginalny tester jeśli producent taki zrobił. Jak będę coś zamawiać to się dogadamy na PW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

vanquisz, Czasami się zdarza że skończą się atomizery albo my dostaniemy testery bez atomizerów ale wtedy zamiast 118ml wysyłamy 150ml, nie wiem czy zwróciłeś na to uwagę :-] Staramy się zawsze nasze chwilowe braki czymś nadrabiać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można to jakoś obejść?

Złóż zamówienie z dostępnych produktów. Wyślij do Mariusza maila z numerem Twojego zamóienia i informacją żeby jeszcze nie wysylał tylko dołożył to czego potrzbujesz jak już będzie miał na stanie.

W/wym wskazówki odtrzymałem od Mariusza. Ja złożyłem zamówienie jakieś 2-3 tygodnie temu, gdyż czekam cierpliwie na Collinite.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Pepper, Robisz tak jak pisze login, ;)

 

Ale problem już z głowy ponieważ zrobiłem szampon dostępny.

 

login, Kurcze ciągle czekamy woski powinny być u nas w zeszły piątek ale jest jakiś problem z cłem i hurtownia jeszcze czeka na oclenie towaru ale to już kwestia dzisiaj , może jutro :o

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

micha-ł, Pocieszę cię, sami się zdziwiliśmy ale naprawdę nattys RED jak i Blue to kwestia dnia albo dni liczymy na piątek albo zaraz po niedzieli :-] Miał być dopiero za miesiąc a okaże się że Poorboys będzie szybciej niż collinite :song:

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Dareks, Ciągle czekamy miał juz dawno być u nas a nadal nie ma w hurtowni, a już podobno oclony :/

 

[ Dodano: 23 Wrzesień 2010, 22:00 ]

Dojechało kilka braków z DODO:

 

Blue velvet

Purple haze

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POORBOY'S WORLD NATURAL LOOK MATOWY EFEKT kiedy można się spodziewać w sklepie tego produktu ?

Meguia's Wheel Brightener jest możliwoś dostaniea tego srodka w mniejszej ilośći niż te co są oferowane na stronie Meguiars'a ? jak tak prosze o podanie w jakich jest pojemnościach i cenę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.