Skocz do zawartości

www.ShowCarShine.pl - Historia i doświadczenie


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

Paczka dziś dotarła, dzięki za skromne gratisy, ogólnie chyba wszystko gra, ale mam kilka pytań:

Żółta gąbka z 3M (3M - 50488 POLISHING PAD ŻÓŁTA- PAD POLERSKI POLERUJĄCY) to pad średniej twardości?! Jest bardziej miękki niż gąbki finiszowe od Flexi i LC. Nazwa sugerowała, że to Polishing, a nie Finishing, więc chyba dobrze zamówiłem? Twardą mam z WWL, finiszową z LC

Pady Hydro-tech od Lake Country też dziwne wrażenie sprawiają - niewielka jest między nimi różnica w twardości, aż mam wątpliwości i będę musiał chyba sobie na nich napisać, który jest który, bo wariactwo kolorów od różnych producentów mnie poraża :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Mask

 

- żółta 3M faktycznie jak na gąbkę polishing jest najbardziej miękka w całej ofercie

 

- LC podobnie jak FP "na sucho" nie ma wielkich różnic ale podczas pracy zaczyna wychodzić która to cutting a która finishing

 

;)

 

grabek246, wczoraj wysłali więc dzisija powinny być uzupełnione stany u nas w sklepie.

 

 

Fancivi, Będzie będzie :-] Zauważyłem że od jakiegoś czasu połowa sklepów zaczęła świętować urodziny w lutym :P W tym wypadku żbey nie było przepychu delikatnie przesunąłem termin względem poprzednich lat :) Dzisiaj ewentualnie jutro pojawi się info odnośnie corocznego konkursu, muszę tylko przeanalizować co ma być w nagrodach 8-):evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mask

 

- żółta 3M faktycznie jak na gąbkę polishing jest najbardziej miękka w całej ofercie

 

- LC podobnie jak FP "na sucho" nie ma wielkich różnic ale podczas pracy zaczyna wychodzić która to cutting a która finishing

 

Czyli wszystko jest w porządku i nie przejmować się, że ta 3M jest taka miękka w dotyku, robotę swoją zrobi? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Mask, Będzie ok, nie zmienia to fakty że każda kombinacja jest inna i daje inne efekty ale trochę praktyki i zorientujesz się jaką kombinacją najlepiej ci się pracuje ;)

 

 

4NANO i pianownice EPOCA dotarły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Proszę o naliczenie rabatu dla zamówienia: #013814

 

...

 

ooo jak szybko :D już wpłacam :good:

i już powinieneś mieć kase na koncie :)

Jeśli była by taka możliwość to prosiłbym o wysyłkę jeszcze dziś :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mask, Będzie ok, nie zmienia to fakty że każda kombinacja jest inna i daje inne efekty ale trochę praktyki i zorientujesz się jaką kombinacją najlepiej ci się pracuje ;)

No to git :) Dlatego też kupiłem pady różnych typów i producentów, żeby sprawdzić co mi lepiej będzie pasowało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz nie wiem czym to jechało, ale dziś kolo południa już przesyłka była u mnie! :shock:

24h od momentu kliknięcia w sklepie, do momentu odebrania paczki #013814 :!:

 

Wielkie dzięki :good:

 

ale cholera znowu zapomniałem poprosić o forumową wlepę :oops:

Do następnego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.