Skocz do zawartości

www.ShowCarShine.pl - Historia i doświadczenie


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Partner forum

Stefan-16, Tak gąbka jest w środku, Bez folii , wielkość taka jak gąbka CG (w poniedziałek postaram się wpisać w opis dokładne wymiary) Struktura w porównaniu z CG trochę inna, moim zdaniem lepsza: W CG jak ktoś by się uparł to mógłby policzyć wszystkie włókna bo są mocno skręcone i ewidentnie jedno od drugiego odstaje, w tej nowej długość włókna taka sama, ale jest minimalnie bardziej puszyste, nie oddziela się tak bardzo jedno od drugiego.

 

Qandoo, Już jest, dojechała także pojemność 5L jakby ktoś był chętny tylko jeszcze nie wstawiona do sklepu.

 

 

Dziękuje wszystkim za zamówienia, tylko mała uwaga widzę że znowu co któraś osoba daje info że jest z forum tutaj w temacie, a nie tak jak trzeba w okienku (informacja dla sprzedającego) podczas składania zamówienia, w środku tygodniu jak jest mniej czasu na forum to mogę po prostu nie zauważyć że trzeba naliczyć rabat bo nie będzie odpowiedniego info w zamówieniu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie numer: #008180 złożone :)

Natomiast wpisałem hasło rabatowe, ale zapomniałem, że trzeba poczekać na maila i już wysłałem kwotę bez naliczenia rabatu :P mam nadzieję na jakiś chociaż malutki gratisik z powodu mojej omyłki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamówienie: 8128 doszło z jedna malutką wadą... delikatnie uszkodzony pojemnik SHOWCARSHINE POJEMNIK FINIXA 400ML Z PODZIAŁKĄ - ale nie powinno to sprawiać problemow, nie będę tylko zalewać pod "korek" :D

 

dziękuję za rabat i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

wyrzynacz, Od dłuższego czasu u Dystrybutora są tylko opakowania 500ml i 5L, a czy wrócą 1L to na daną chwilę nie mam pojęcia.

 

Dziękuje za zamówienia i opinie :)

 

 

LathanderAldoni, Jeżeli nadaje się do użytku to używa, ale przy kolejnym zamówieniu przypomnij to dołożę drugi, przepraszam za zamieszanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.