Skocz do zawartości

www.ShowCarShine.pl - Historia i doświadczenie


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Partner forum
Odebrałem właśnie paczuszkę - bardzo fajnie, ze dotarła przed weekendem :)

Tylko mam 1 pytanie - co z tą promocją?

 

Nie dostałem aplikatora a zakupy były za kwotę powyżej 200zł :) Dostałem tylko ten aplikator co go zamówiłem.

 

Wpisałeś spory komentarz przy zamówieniu że nie chcesz tego .. tamtego .... więc dostałeś oryginalny tester BlackFire które są przeznaczone tylko do produktów Blackfire czyli coś za coś nie można mieć wszystkiego ...

 

Gajek NApisz na PW nr zamówienia prawdopodobnie jakiś błąd w pakowaniu, oczywiście jeżeli warunki były spełnione to brak będzie dosłany.

 

GracjanS4 Tak 125mm ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisałeś spory komentarz przy zamówieniu że nie chcesz tego .. tamtego .... więc dostałeś oryginalny tester BlackFire które są przeznaczone tylko do produktów Blackfire czyli coś za coś nie można mieć wszystkiego ...

 

Ej chwila chwila, ja prosiłem tylko o wyjaśnienie, aplikator to akurat pierdoła więc myślałem, ze ktoś zapomniał czy coś ;) Ja nie mam pretensji - w ogóle to się zdziwiłem, że dostałem tester BF :) a w komentarzu napisałem, ze "jezeli mozna prosić [...]" a nie ze czegos nie chce i ze sie nie zgadzam na cos itd :)

 

Broń boże pretensji nie mam, bo i tak teoretycznie powinienem dostać to co zamówiłem, a że dostałem gratis to jestem i tak happy. Jestem w 100% zadowolony z transakcji i na pewno w niedługim czasie wrócę po kolejne zakupy, tylko muszę zdecydować na co się skusić :)

 

Tak więc bez spiny, pozdrawiam i dzięki za szybką realizację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CAR CRAZY, poszło zamówienie #007533 proszę o uwzględnienie rabaciku ;) . Pomimo że dopiero się zarejestrowałem na forum , lojalnie polecam współprace z CAR CRAZY ,...czysta przyjemność i pełen profesjonalizm.Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Jest jakiś problem z serwerem na którym siedzi sklep i poczta :/ , więc do niczego nie mam dostępu :/

 

Firma nad tym pracuje i mam nadzieje że jeszcze dzisiaj wszystko wróci do normy :o

 

Pozdrawiam i przepraszam za utrudnienia :cry:

 

[ Dodano: 16 Wrzesień 2012, 20:43 ]

Strona ponownie wróciła do życia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.