Skocz do zawartości

www.ShowCarShine.pl - Historia i doświadczenie


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

Małe sprostowanie na temat Silke Detailer:

 

Dzisiaj dostałem info że NA PEWNO będzie, teraz coś tam lekko przerabiają. Ale termin ponownego wprowadzenia nie jest znany, miejmy nadzieje że nie długo :)

 

Mariusz, jakieś bliższe info?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

szymon_k, Ten produkt bez problemu byłby ale na koniec tygodnia np u nas we czwartek u Ciebie w piątek.

 

Kod wpisujesz pod koniec zamówienia w okienku na "komentarz" i jeżeli jest to:

 

wysyłka z przedpłatą to albo czekasz na maila ode mnie z wyliczoną kwotą albo sam odejmujesz 5% od towaru i dodajesz wysyłkę i robisz przelew.

 

wysyłka pobraniowa : podczas wysyłki naliczę rabat i kwota pobrania będzie zmniejszona o rabacik.

 

pawel328ci, Pobranie będzie zmniejszone o rabat :good:

 

Swoop, niestety kompletnie nic nie wiem, mam nadzieję że jeszcze w 2012r pojawi się ponownie :/

 

Dziękuje i spokojnej nocy 8-);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za informację. Potrzebny mi jest jeszcze MEGUIARS GLASS CLEANER CONCENTRATE 3,8L - kiedy będzie dostępny bo chciałem zrobić jedno większe zamówienie ?

 

[ Dodano: 11 Wrzesień 2012, 11:31 ]

Witam,

Kolejne Zamówienie, tym razem o numerze 007483 z dnia 2012-09-11 zostało złożone.

Czekam na realizację i pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Cuore Sportivo, :good: jutro wyjedzie. Glass Cleaner ciągle czekamy na uzupełnienei braków w hurtowni, miało być w zeszłym tygodniu i nadal nie ma :/

 

Salwinek91, :)

 

szymon_k, :acute:

 

http://showcarshine.pl/content/1-dostawa

 

 

400zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za produkty, wszystko doszło i jak zwykle jakaś zachęta do kolejnych zakupów :)

Jedyne co, to pierwszy raz zawiodłem się na paczkomatach :/ Wysłane przez Mariusza w okolicach 6 rano w piątek (! dzięki że tak szybko, zamówienie z czwartku w nocy :) ), doszło dzisiaj w okolicach 17, fatalnie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie Mariuszu

Mam pytanie czy jest możliwość zakupu bezpośrednio u pana? ;)

Ostatnio szukałem sklepu pod adresem ze strony jednak objechałem cały blok dookoła i nic nie znalazłem. Czy to znaczy, że możemy się umówić na odbiór osobisty?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

dw4463757, Dobrze że dojechało, ogólnie to nie zmieniam zdania że jak komuś zależy na 100% dotrzymania terminu to tylko UPS ;)

 

 

misipaq, Można Można ;) Tylko wcześniej zadzwoń do mnie na 510124180 i ustalimy dogodny termin odbioru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie #7513 zostało potwierdzonę, prosze o rabacik :)

 

Pozwoliłem sobie sam odliczyć te 5% na kalkulatorze i zrobić przelew gdyż mi się spieszy a dodatkowo jutro mam przerwę techniczną str. banku i nie bede miał jak zrobić przelewu. Jak coś będzie nie tak, prosze o kontakt ! :)

 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.