Skocz do zawartości

www.ShowCarShine.pl - Historia i doświadczenie


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

pytanko o smartwaxa smartcarpet, pb natural looka i trixa - brakuje mi tych trzech rzeczy do grubego zamowienia, czy beda dostepne do weekendu? ewentualnie czy jest opcja 'zrealizowania zamowienia' i poczekac az moze dojda te rzeczy, jezeli nie to zamowic inne? boje sie ze wyskoczy mi cos innego z zamowienia i tak bede czekal tygodniami a zestaw potrzebuje na przyszla srode.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
pytanko o smartwaxa smartcarpet, PB natural looka i trixa - brakuje mi tych trzech rzeczy do grubego zamowienia, czy beda dostepne do weekendu? ewentualnie czy jest opcja 'zrealizowania zamowienia' i poczekac az moze dojda te rzeczy, jezeli nie to zamowic inne? boje sie ze wyskoczy mi cos innego z zamowienia i tak bede czekal tygodniami a zestaw potrzebuje na przyszla srode.

 

W tej chwili nie ma jedynie Smartcarpet i raczej długo jeszcze nie będzie :/ z innych produktów to zależy do czego mają służyć : jeżeli ma to być gotowy produkt do tapicerki to sensownym jest meguiars quik out , jeżeli uniwersalny gotowy do wnętrza to np AG interior shampoo. Jeżeli koncentrat to np VP interior APC lub inne APC

 

[ Dodano: 23 Maj 2012, 09:52 ]

Kolejne zamówienie nr 6026 złożone. Bardzo proszę o forumowy rabacik:)

 

Nic nie wpisałeś przy zamówieniu że jesteś z forum :acute: tylko tutaj :acute:

 

[ Dodano: 23 Maj 2012, 09:53 ]

keczup, Powinno , będę się starał , dziękuje :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

zmarcinz, Szczerze to :dontknow: , ciągle nie ma w dystrybucji.

 

Grabek777, jak wyżej :dontknow:

 

Borek123, jak najbardziej tak.

 

ragandbones, napisz na PW nr zamówienia, bo wszystkie zaległe pędzelki wysłane. Być może twoje niechcący pominąłem albo list przepadł :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.