Skocz do zawartości

www.ShowCarShine.pl - Historia i doświadczenie


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Partner forum
LUKAS103, Dziękuje za info.

 

W sumie znalazł się jeden minus. Zamówiłem Wolf's Wo-1N miał być 1L a było 900ml. W kartonie wylało się troszkę i była malutka plamka, na moje oko to na pewno nie 100 ml ale spoko przeżyję :)

 

Widocznie coś musiał się wcześniej sączyć, pakując zerknąłem tylko czy plomby całe i do kartonu. Jeżeli nie chcesz wymienić to przy kolejnym zamówieniu przypomnij o tej sytuacji to dołożę ci jakiś inne dressing do testu.

Przepraszam za zamieszanie.

 

[ Dodano: 9 Maj 2012, 08:40 ]

Mariusz pyanie. Kiedy będzie Predator APC 0,5L i duragloss 901 0,5L ?

 

Predator powinien być na początku przyszłego tygodnia

 

Braki z Duragloss także będą uzupełnione na początku przyszłego tygodnia

 

[ Dodano: 9 Maj 2012, 08:40 ]

Witam, kiedy można spodziewać się Auto Finesse Citrus Power?

 

jest na stanie 500ml

 

[ Dodano: 9 Maj 2012, 08:41 ]

Kiedy byłby dostępny PB Natty's wax red ?

 

Z ostatnich informacji jakie dostałem to powinno być za ok 10-14 dni

 

[ Dodano: 9 Maj 2012, 08:42 ]

Dziękuje wszystkim za zamówienia i opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie coś musiał się wcześniej sączyć, pakując zerknąłem tylko czy plomby całe i do kartonu. Jeżeli nie chcesz wymienić to przy kolejnym zamówieniu przypomnij o tej sytuacji to dołożę ci jakiś inne dressing do testu.

Przepraszam za zamieszanie.

 

Spoko nic się nie stało, a co do plomb na tych butelkach to one są całe nawet po otwarciu,w sumie otwierałem ją już kilkadziesiąt razy i nadal jest nienaruszona. Wymieniać nie będę więc już po temacie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki paczka doszła tylko takie małe pytanko z czystej ciekawości BlackFire należy do Wolfganga? bo na etykiecie QD-lerów Wolfga i Blecka widnieje Palm Beach Motoring Stuard, Florida 34997 ale to chyba tylko ten sam dystrybutor :-] jeszcze nie testowałem ale zobaczę czy te QD od bleca jest taki jak od Wolganga

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odebrałem #5793. Solidnie zapakowane, gratis był - nic tylko polecać! Dzięki i do następnego

A tak sobie jeszcze przypomniałem...pędzelka ValetPro, którego teraz nie było mam się spodziewać w najbliższej przyszłości także paczkomatem jak zamówienie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Dziękuje wszystkim za zamówienia.

 

Dodo purple haze dopiero za ok 14-25dni

 

AF uzupełnione

Valet pro także

 

ragandbones, Dzisiaj odbieram na reszcie paczkę z pędzelkami więc jak tylko dostanę to zaczynam rozsyłać.

Wysyłać będę listem na poczcie.

 

Jeszcze raz dziękuje i życzę miłego weekendu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.