Skocz do zawartości

www.ShowCarShine.pl - Historia i doświadczenie


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przymierzam się do drobnych zakupów między innymi szampon DURAGLOSS 931 RINSELESS WASH ponieważ to dobre rozwiązanie dla mnie, w opisie produktu pisze że auto po umyciu nie wymaga użycia Quik detailer-a który też chciałem zamówić i teraz mam dylemat czy jest sen kupowac jeszcze CHEMICAL GUYS PRO DETAILER czy juz to efektu nie poprawi i jest to zbyteczny zakup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
Kiedy pojawi się BILT HAMBER AUTO CLAY SOFT? Tylko tej pozycji brakuje mi do kompletnego zamówienia.

 

Dojechały :good:

 

[ Dodano: 5 Maj 2012, 14:48 ]

CAR CRAZY kiedy będzie u was MOTHERS MAG & ALUMINUM :?:

 

Dystrybutor twierdził że będzie w maju , mam nadzieję że w przyszłym tygodniu będę znał konkretny termin.

 

[ Dodano: 5 Maj 2012, 14:49 ]

Witam, kiedy będzie dostępny MEGUIARS ULTIMATE PROTECTANT .. ?

 

Powinien być w tym tygodniu jak Meguiars wprowadzi nowy towar na magazyn.

 

[ Dodano: 5 Maj 2012, 14:50 ]

CAR CRAZY kiedy można by się spodziewać AF Trippla i jeszcze jedno czy ten AF Gloss u ciebie to ten stary w czarnej butelce czy nowy w przezroczystej

 

Tripple powinien być w tym tygodniu

Gloss jest w nowej przezroczystej butelce

 

[ Dodano: 5 Maj 2012, 14:50 ]

Mariusz, coś wiesz o dostępności zapachu PB Pinacolada?

 

Prawdopodobnie koniec maja

 

[ Dodano: 5 Maj 2012, 14:52 ]

Szkoda, że nie dajecie już gratisów w postaci próbek produktów po za mikrofibrą :( Kolejne duże zakupki i nic

 

W tym tygodniu przed majówką nie było czasu na zabawy z próbkami dlatego gratisy były w postaci akcesorii.

 

Jeżeli zakupy były faktycznie duże to wątpię żeby w paczce jako gratis była tylko jedna fibra :o możesz podać nr zam. na PW.

 

[ Dodano: 5 Maj 2012, 14:53 ]

Wlasnie kompletuje koszyk i pytanie kiedy bedzie dostepny 4NANO RIM PROTECT 50ML - SILNA OCHRONA FELG ???? nie wiem czy czekac ???

 

 

Koniec tego albo początek przyszłego tygodnia

 

[ Dodano: 5 Maj 2012, 14:55 ]

mario30, Jeżeli auto będzie w miarę dobrze przetarte to QD nie potrzebny, ale tak czy inaczej jak chcesz mieć jak najbardziej idealne to po myciu zastosowałbym jednak jakikolwiek QD.

 

 

 

Dziękuje wszystkim za kolejne zamówienia i pozytywne komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kompletuje niewielkie zamówienie tj. EUROW SHAG WEAVE MICROFIBRE TOWEL 3 sztuki, AUTO FINESSE REVIVE TRIM DRESSING 250ML , DURAGLOSS 921 FAST CLEAN AND SHINE - QUIK DETAILER, CALIFORNIA SCENTS - GOLDEN STATE DELIGHT. Chciałbym jeszcze CALIFORNIA SCENTS - Santa Barbara Berry, wiec pytanie kiedy będą na stanie? Potrzebuję jeszcze coś taniego do wyczyszczenia tylko tłumika. Czy posiadacie czasami Autosol Metal Polish 75ml - tubka lub coś w podobnej cenie?

Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Beny.rac, tak i Ci odpisałem, ale zaraz wyślę ponownie.

 

 

kolo100, zapachy CS uzupełnione będą w ciągu 2 tygodni, autosol na razie nie ma.

 

Mrcnsb, Też czekamy i nadal brak konkretnego terminu.

 

ragandbones, Tak, tylko ostatnio był brak gratisowych pędzelków u dystrybutora i mam do kilku zamówień zaległe i będę dosyłał jak tylko je dostaniemy a mam nadzieje że będą w ciągu 3-4 dni.

 

pfikusny, u mnie działa tak jak zawsze :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Chciałbym złożyć sobie taki zestaw:

- VALETPRO CONCENTRATED CAR SHAMPOO 5L

- Shiny Garage Fluffy Dryer

- Collinite no. 476

- Menzerna Fnal Finish FF 3000 250ml

- Menzerna Fnal Finish FF 3000 250ml

- FLEXIPADS 135x35mm gąbka polerska biała

- FLEXIPADS 135x35mm gąbka polerska

- Flexipads Gąbka polerska 80mm - biała, twarda

- Flexipads Gąbka polerska 80mm - żółta,

- FLEXIPADS TALERZ MOCUJĄCY Z RZEPEM 75MM, GWINT M14 Ultra Soft

- FLEXIPADS TALERZ MOCUJĄCY Z RZEPEM 125MM, GWINT M14

- MEGUIARS SOFT FOAM APPLICATOR PAD 1 PACK 4szt.

- BILT HAMBER AUTO CLAY MEDIUM 200G - AGRESYWNOŚĆ ŚREDNIA

 

Na jakie gratisy mogę liczyć z Państwa strony.

Proszę o informację na priv.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Borek123, Zamówienie złożyłem przed weekendem więc liczę że u mnie będzie wtorek/środa.

 

Arturro, :thumbdown: opanuj się, wybór sklepu opierasz tylko na ilości gratisów ?? to nie licytacja, kupując coś np z RTV tez piszesz do kilku sklepów co Ci dadzą gratis :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zwrócenie uwagi chłopaki. Przyznam troszkę mnie poniosło:(

Napisałem to bo czytając forum niektórzy doradzali by zapytać się Partnerów co dorzucą do zestawu. Jak widać uległem tym słowom:/

Z góry przepraszam za to. Poprawię swój błąd i tego typu zdarzenia nie będą miały już miejsca. Przepraszam jeśli uraziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

kamildge,

 

rainX jutro ma dojechać

4nano sprawdzę jutro dokładnie stan ale clear vision powinno jeszcze być a jak nie to będzie pod koniec tygodnia albo początek przyszłego.

 

Natural look nie ma u dystrybutora i ma być dopiero za ok 2 tyg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUKAS103, Dziękuje za info.

 

W sumie znalazł się jeden minus. Zamówiłem Wolf's Wo-1N miał być 1L a było 900ml. W kartonie wylało się troszkę i była malutka plamka, na moje oko to na pewno nie 100 ml ale spoko przeżyję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.