Skocz do zawartości

www.ShowCarShine.pl - Historia i doświadczenie


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałem zapytać kiedy będzie dostępne kilka produktów z oferty. Kompletuje zamówienie i brakuje mi kilku rzeczy, a nie chce zamawiać w 10 sklepach :mrgreen: .

Chodzi mi m.in. o szampon Duraglossa 901, PB Natural Look, IronX?

Dzięki za odzew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

witam

 

przepraszam że dopiero teraz piszę ale małej ilości wolnego czasu to mam problemy techniczne z internetem Play który blokuje mi niektóre strony w tym dostęp do Panelu Adm. Sklepu :/ Reklamacja złożona ciekawe co na to Play. Miał może ktoś podobny problem, dodam że zajeżdżam do domu odłączam play, łączę się z netem w domu i jest wszystko ok :dontknow:

 

kubsztyk Nie zmieniam każdego statusu, status jest zmieniony jak paczka zostaje fizycznie wysłana. (status nie zmienia się automatycznie po dokonaniu przelewu)

 

avonka IronX 500ml powinien być w piątek

 

coolz86

Megs UC w przyszłym tygodniu

FV oczywiście tak

 

bartekmlawa jest

LUKAS103 za ok 14 dni

 

prezes.gd powinien być w piątek

 

[ Dodano: 30 Kwiecień 2012, 23:55 ]

Kiedy będzie dostępny CHEMICAL GUYS PETE'S 53 ?

 

Jest

 

[ Dodano: 30 Kwiecień 2012, 23:56 ]

CAR CRAZY a kiedy może być dostępny VALETPRO ACHILLES lub UC ?

pozdrawiam.

UC przyszły tydzień , achilles także

 

[ Dodano: 30 Kwiecień 2012, 23:59 ]

CAR CRAZY, może Ty wiesz, czy VALETPRO CITRUS BLING zastosowany jako QD zjada wosk, czy go zostawia? Bo opinie ma całkiem dobre na zagranicznych forach, ale o stosunku do wosku nic nie czytałem.

 

Wosku raczej nie zjada tylko dokłada dodatkowe zabezpieczenie prawdopodobnie w postaci polimerów ( bo producent podaje że produkt daje zabezpieczenie ale nie zawiera wosku)

 

[ Dodano: 1 Maj 2012, 00:00 ]

pfikusny, Tak są już na magazynie butelki 500ml, czekam na nakrętki, i rurki do atomizerów bo te co przysłali to są o długości jak w butelkach 250ml

 

[ Dodano: 1 Maj 2012, 00:03 ]

Witam,

Chciałem zapytać kiedy będzie dostępne kilka produktów z oferty. Kompletuje zamówienie i brakuje mi kilku rzeczy, a nie chce zamawiać w 10 sklepach :mrgreen: .

Chodzi mi m.in. o szampon Duraglossa 901, PB Natural Look, IronX?

Dzięki za odzew.

 

DG 901 prawdopodobnie dopiero w drugiej połowie maja

PB NL powinien być w piątek

Iron X także piątek lub poniedziałek.

 

Jeszcze raz Wszystkim dziękuje za zamówienia i pozytywne opinie. :)

 

Do momentu aż nie uporam się z wada Play to najszybszy kontakt zemną jest przez tel. lub info@showcarshine.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.