Skocz do zawartości

www.ShowCarShine.pl - Historia i doświadczenie


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

temat jest zawalony postami "zamowienie xxx złozone prosze o rabat" :wallbash:

 

uwierzcie mi, Mariusz na e-maila wam przysle wycenę i wrzuci jakieś gifty jak będzie widział "kosmetykaaut.pl" w zamówieniu

 

często tu zaglądam, żeby sie dowiedzieć o niektórych produktach- konkretnie czy będą dostępne, a wolę przejrzeć pare wczesniejszych stron zamiast powtarzac zadane już przez kogoś pytanie i ciężko odnaleźć konkretne posty wśród "zamowienie xxx złożone..."

 

współczuje Mariuszowi bo musi ogarniać na bierząco ten temat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CAR CRAZY, mam do Ciebie pytanie, czy żeby coś kupić u Ciebie, muszę najpierw złożyć zamówienie w sklepie internetowym i udać się do sklepu, czy mogę normalnie zajść do sklepu i sobie wybrać i kupić bez zamówienia na sklepie internetowym?

Pozdr.

Ponawiam pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Borek123, Przepraszam nie zauważyłem pytania, ale już odpowiadam:

 

- możesz zadzwonić do mnie 510124180 powiedzieć co chcesz i się umówimy na odbiór

- możesz złożyć w sklepie i napisać mail w sprawie odbioru

 

Kubz, Napisałem do dystrybutora czy już coś wiadomo, jak dostanę odpowiedź to dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Dziękuje za kolejne zamówienia :good:

 

paweu_s, nie szybciej niż miesiąc. :/

 

ADI25, popielniczka, Matek89, Info że jesteście z forum wpisaliście podczas składania zamówienia tam gdzie trzeba i to jest wystarczające. Tu na forum nic to nie daje. ;) Co innego info czy paczka dojechała cała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany boskie!!!! :evil::evil:

To jeszcze raz,powoli:

Kiedy składasz zamówienie w sklepie,wykonujesz kolejne czynności zmierzające do finalizacji zamówienia otwiera się okienko do korespondencji. Wpisujesz TAM !!!!! hasło rabatowe i TO WSZYSTKO!!!!!!

Nie pisz tutaj ,że złozono zamówienie,że prosisz o rabacik bo tak zamulasz temat,że nie da się juz tego czytac.

Tutaj wpisujemy czy przesyłka dotarła i ewentualne pytania do właściciela sklepu

Powtórzę.Przy realizacji zamówienia wpisujesz na stronie sklepu w takie prostokątne okienko. Mogę narysowac.

Czy jest jaskiś sposób by te informacje o zamówieniach i prośby o rabacik wywalać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.