Skocz do zawartości

www.ShowCarShine.pl - Historia i doświadczenie


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

A pisałeś o rabacie tu czy w sklepie?

 

Rabat:

 

5% na cały asortyment

 

Hasło rabatowe to Kosmetykaaut.pl

 

Należy je wpisać w momencie akceptacji zamówienia w miejscu na wiadomość następnie my wyliczymy rabat i się skontaktujemy

:idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

canta8 Spray and gloss 900ml nie ma pojęcia ale prawdopodobnie jak wiosna będzie w pełni.

Aplikator valet pro w praktyce nie używałem ale na sucho jest mniej więcej taki jak strona Cutting :tri kolor, struktura gąbki jakby drobniejsza

 

Pawlos3 To co było to kilka ostatnich tuk które mieli w hurtowni, teraz musimy czekać na dostawę która przypłynie jak będzie cieplej :/

 

grabek246, Nie używałem z Tar and Glue, postaram się przetestować w ciągu kilku dni :o

 

bati, ;) Twoje jest za pobraniem więc wszystko ok, kwota będzie pomniejszona o rabat ;)

 

Dziękuje za kolejne opinie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

kris244 Od dawna nie ba tego u dystrybutora więc nie wiem czy jeszcze będzie. :dontknow:

 

astela, Wiosna : ale czy marzec czy kwiecień to nie wiem :dontknow:

 

Rubio, jackill, Jadą, jak nie dojadą jutro to i tak wstawię w sklepie jako dostępne, bo dostawa to kwestia 1, maks. 3dni

 

Stefan-16, :dontknow: , wiosna

 

jagmar, Koniec tego tygodnia albo pocz. przyszłego

 

Kubz, Przyszły tydzień, mam kilka lekko uszkodzonych G-guard ale działających jak trzeba więc mogę zrobić z minus 20% jeżeli zależy ci na czasie.

 

Maile z kwotami wysłane, Dziękuje :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.