Skocz do zawartości

www.ShowCarShine.pl - Historia i doświadczenie


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

pisząc odpowiedź na mój post krócej by Ci zeszło gdybyś wiedział i odpisał niż odsyłać do źródła, w którym takich szczegółów nie znajdę. Pytam specjalistów, więc amatorze jak nie wiesz to się nie wypowiadaj!

 

gratuluje początku na forum :thumbdown:

 

Od pytań co i jak są stosowne wątki, a nie temat Partnera forum dotyczący wysyłki - to raz

 

Dwa, to jest taka opcja jak Szukaj a także dział Tapicerka i skóra więc może z tego wypadało by skorzystać jak nie wiesz gdzie zadać pytanie

 

właśnie takie pytanie zadałem poniekąd sprzedającemu, z którym prowadziłem tutaj rozmowę, więc nie rozumiem bulwersacji? w tym miejscu różne tematy były poruszane stąd moje akurat tutaj zapytanie. Jeżeli jakąś ekscelencję zdenerwowałem moją ignorancją to wybaczcie - bardzie liczyłem na pomoc niż akty agresji.

 

[ Dodano: 6 Styczeń 2012, 00:30 ]

coż ja amator mogę wiedzieć... gliptone do skóry ciemnej

 

z Twojego odnośnika nic nie wynika bo informacje są rozbieżna co do tego jakie produkty gliptrone stosować do skór nowych. wpisać tyle w goole też umiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka 4403 odebrana ,zmartwił mnie brak jednej pozycji :( ale mam nadzieje że na dniach wszystko się wyjaśni ;) czas realizacji i staranność opakowania na najwyższym poziomie pełna profeska, wielkie dzięki za gratisy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

kruhy, piotrl, Swoop, Dziękuje Bardzo :good:

 

Dager, W poniedziałek sprawdzę co się stało że nie było i oczywiście zrobię druga wysyłkę ;)

 

maya, niestety na razie nie będzie i do tego cena też będzie lekko wyższa :/

 

Michal83, Odpisałem na mail-a :)

 

Sprysio, Sprinter, Swoop, Spokojnie Panowie :)

 

Ten temat jest ogólnie o sklepie więc można pytać w nim o wszystko (oprócz pytań o aktualnych nowościach, promocjach i produktach do testów - do tego są inne tematy)

 

Odpowiadając na pytanie jaki Gliptone do skóry czarnej zacznę tak że:

 

Nie lubię zestawów dedykowanych do konkretnych kolorów skór, moim zdaniem to bardziej marketing firmy i rozbudowa oferty.

 

Z Gliptone do klasycznej tapicerki skórzanej zamawiam jedynie 2 zestawy Gt11+GT12 oraz GT15+GT11, zestawy oparte na tym samym conditione-rze, jedynie cleaner ma inna postać.

 

Zestawy sprawdzone na skórach jasnych i ciemnych i spisują się tak jak trzeba :good:

 

Wybór zależy od tego w jakim stanie ma skórę i jak szybko chcesz przejść przez proces czyszczenia.

 

Olejek GT 12: potrzebuję dłuższego czasu na wgryzienie się w brud ale za to czyści bardziej dogłębnie, rozprowadzenie najlepiej pędzelkiem i po chwili przeszorowanie szczoteczką.

 

Spray GT 15: szybko działa ale trochę delikatniej , idealny do odświeżenia zadbanej tapicerki w celu aplikacji Conditioner-a, usunięcia w miarę świeżego brudu

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie 4413 odebrane :-] muszę powiedzieć, że jeśli chodzi o ilość gratisów to jesteście numerem 1 :good: wielkie dzięki, a do tego ta dbałość o klienta, o paczkę, o produkty, by wszystko dotarło tak jak powinno, o wszystkim myślicie ;) rewelacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

kubexx, barteq161, :good:

 

Swoop, Tak jak najbardziej myślę że maks za 14 dni, pomału będziemy poszerzać ofertę o AB, dzisija wstawię kolejne ich produkty które dojechały

 

pfikusny, Jutro będzie fizycznie u nas, ale już zaraz zrobię dostępny w sklepie

 

shine, Nie wiem czy nie przesadzasz :song: ale bardzo dziękuje. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.