Skocz do zawartości

www.ShowCarShine.pl - Historia i doświadczenie


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

CAR CRAZY, Jeszcze jedno. Zamówienie już prawie złożone, jednak brakuje w nim szczotki do czyszczenia padów, bo "oczekuje na dostawę". Jest szansa, że ta dostawa już była, albo będzie jutro z rana? Nie chciałbym potem robić wysyłki dla jednej szczoteczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

cubstone, Nie mam pojęcia kiedy będą ponownie te szczotki bo nie ma w hurtowni. Bardzo podobna jest SCS Tooth brush włosie zbliżone tylko rączka nie wygięta, a jak chcesz coś kompletnie budżetowego to kup szczoteczkę do czyszczenia dłoni/paznokci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka do mnie dotarła. Jestem pod ogromnym wrażeniem- minęło 19h 46min od momentu złożenia zamówienia do zapukania przez kuriera do moich drzwi :shock:

Wielkie dzięki za tak błyskawiczną wysyłkę, no i oczywiście świetne gratisy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dotarło do mnie zamówienie. Chwilkę zajęło ustalanie warunków i oczekiwanie na brakujące towary, jednak warto było. Pełna profeska (od kontaktu, negocjacji do pakowania przesyłki - nic nie miało się prawa wylać i uszkodzić). Wielki plus za patent z zaklejonymi nakrętkami produktów no i za gratisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

MRostek, Nakrętki, mam kilkanaście sztuk u Siebie więc jakby co mogę sprzedać, nie wstawiam na sklep bo jest ich tylko kilkanaście sztuk.

 

Na wiosnę na nowy sezon na pewno pojawią się pompki i nakrętki w sklepie.

 

Etykiety także jak skończy się nasz zapas więc prawdopodobnie na przyszły sezon, postaram się zamówić więcej przystosowanych bezpośrednio pod konkretne produkty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

DawPi, Jeszcze jakiś czas będzie, sezon się skończył więc jest mało zamówień które łapią się na fluffy. ;) Ale jeżeli zniknie to daj znać to wrócimy.

 

Można już wysyłać przez paczkomaty, do jutra będzie wstawiona ta opcja w formach wysyłki w sklepie, puki jej nie ma możecie napisać w komentarzu że chcecie przez paczkomat.

 

Koszt wysyłki na początek dla użytkowników forum w promocji 5zł w późniejszym terminie 9zł

Opcja możliwa tylko przy wpłacie na konto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Mariusz za Clearkote VHG - produkt jest absolutnie rewelacyjny. Osoby "postronne" pracujące w salonie samochodowym gdzie przygotowywałem swoje auto nie mogły się nadziwić co ten produkt potrafi i jak śliski staje się lakier.

Dziękuję za testerek do szyb ale nie miałem jak wypróbować - za mało czasu a przygotowany był już roztwór megsa. Poza tym uwielbiam ten zapach borówek :)

 

Jeszcze raz podkreślam, że odbiór osobisty jest najlepszą możliwą opcją. Każdy powinien korzystać, gdyż rozmowa z SCS to "czysta" przyjemność!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.