Skocz do zawartości

www.ShowCarShine.pl - Historia i doświadczenie


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

whateverek 500ml jeżeli będzie to w środę a cena będzie 68,90zł

OK, biorę. Właśnie składam zamówienie i w uwagach go dopiszę (bo w sklepie nie widzę) więc jakby co to proszę o kontakt (może być mejl, PW forumowe...).

Nie ma jakiegoś wielkiego pośpiechu.

 

Interesuje mnie też ważność promocji. Na stronie jest fluffy >300pln a na forum już niby wygasło, a chętnie bym takiego gratisa przytulił ;)

 

EDIT: Zamówienie 4070 z uwagami złożone. Czekam na przeliczenie i kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Dziękuje za zamówienia i opinie ;)

 

whateverek, Jakby co to jutro będzie gotowe do wysyłki, kwota itp wysłane na maila.

 

Promocja na fluffy jeszcze jest.

Te promocje co są na głównej w sklepie to na pewno są aktywne.

 

maya, Speed Grey hmm na razie cena wzrosła i trochę się wstrzymuje ale jakby co to możemy zamówić, trizact 77mm niestety nie mamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

igor1906, Fluffy nagle nam zniknęły :dontknow::) , Dostawa powinna być w środę , jeżeli będziesz potrzebował towaru wcześniej to daj znać a fluffy doślemy jak dojadą.

 

chcialem sobie w weekend poogarniac no ale trudno, wstrzymam sie do srody :) oby mi nic innego nie wyskoczylo bo mam 14 rzeczy w koszyku :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przed południem kurier dostarczył zamówione graty.

 

Dziękuję za gratisy - zastanawiałem się nad tym aplikatorem, ale ostatecznie stwierdziłem, że jakoś tam sobie poradzę - a tu taka niespodzianka ;) To już pewnie na gwiazdkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

art'ek, Paczkomaty w toku jest trochę problem bo do końca roku paczkomat oraz siedziba Inpost jest po drugiej stornie miasta więc kompletna lipa, niby w grudniu mają powstać paczkomaty bliżej nas to będzie bardziej logiczne

 

Opcja powinna się pojawić w tym tygodniu ale za względu na daleki dojazd żeby wysłać paczkę warunki będą gorsze od opcji standardowej wysyłki, np: promocja za 1zł nie będzie możliwa jedynie będziemy mogli zejść przy pierwszych 50 paczkach do ceny 5zł kolejne w standardowej cenie paczkomatu czyli chyba 10zł.

 

ZESTAW RISE AND SHINE GLASS CLEAN tak w tym zestawie jest fibra eurow, etykiety drugiej nie ma ale obie butelki są identyczne więc możesz przelać koncentrat do tej bez etykiety a atomizer nakręcić na tą z etykietą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamówienie 4099 złożone i potwierdzone, maila wysłałem, czekam na potwierdzenie moich wyliczeń ile tam finalnie przelać ;)

 

gratisy mile widziane, bo znowu mnie z domu będą chcieli eksmitować ;)

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Poznaniu jest pare firm ktore nie nadaja przesylek paczkomatowych w "Paczkomatach" tylko nasz firmowy kierowca ma popoludniowy objazd po wszystkich maszynach oraz tych firmach i zbiera wszystkie paczki nawet z drugiego konca miasta ;) ( widomo jakas tam umowa jest, ale na codzien widze ze sa firmy co wysylaja max 10 paczek tygodniowo i jest git ) Dowiedz sie w wolnej chwili jak to wyglada u Was w Białymstoku, powinni miec firmowego kuriera co jezdzi i odbiera itp. wiec zawsze to jakas oszczednosc czasu i kasy :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

M4ciek, Czekam na fluffy, będziemy w kontakcie.

 

krawiecDIY, Dzięki za info, w Białymstoku to kurier przyjeżdża po minimum 5 paczek z tego co mi powiedzieli więc na początek pewnie tego nie będzie, dostałem info że na przełomie roku mają powstać nowe paczkomaty w różnych stronach miasta więc jest szansa że będzie bliżej, kolejna sprawa to temperatury które zimą nie sprzyjają w ogóle wysyłce a szczególnie paczkomatami. Sprawa jest w toku na pewno je wprowadzimy tylko kwestia ostatecznego dogadania i rozwiązania tego w odpowiedni sposób logistyczny.

 

KaczorRK, Czekam na dostawę ale to będzie raczej nie ten tydzień tylko przyszły.

 

[ Dodano: 15 Listopad 2011, 10:16 ]

igor1906 Fluffy uzupełnione ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja powinna się pojawić w tym tygodniu ale za względu na daleki dojazd żeby wysłać paczkę warunki będą gorsze od opcji standardowej wysyłki, np: promocja za 1zł nie będzie możliwa jedynie będziemy mogli zejść przy pierwszych 50 paczkach do ceny 5zł kolejne w standardowej cenie paczkomatu czyli chyba 10zł.

Ale przecież nie musicie biegać z każdą paczką do paczkomatu. Możecie zrobić opcję tańszą ale np. wysyłka raz w tygodniu albo jak się uzbiera min 5 paczek. Wtedy wysyłać wszystkie paczki na raz. Ja wcale nie odczuwam potrzeby otrzymania paczki na drugi dzień po zamówieniu i wolę zapłacić 5 zł za paczkomat niż 15 za kuriera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

quadrifoglio, Będzie dobrze ;) Myślę że czas wysyłki będzie nie dłuższy niż 48godz od zaksięgowania wpłaty ;) Teraz na kuriera jest 24H. Jezlei paczkomaty będa popularne a pewnie będą szczególnie od wiosny to mam nadzieję że i wysyłka paczkomatem będzie w ciągu 24h ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CAR CRAZY, Właśnie kompletuję zamówienie i zastanawiam się nad płynem do szyb. Czy MEGUIARS GLASS CLEANER CONCENTRATE występuje tylko w galonowych opakowaniach? Jeśli tak, to pewnie skuszę się na nowość od Rise & Shine.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

dw4463757, Dopiero przyszły tydzień. Jakby co polecam DG Nu Glass

 

cubstone Tak megs tylko Galon, Rise And shine działa bardzo podobnie zapach delikatny i też zbliżony. Ewentualnie z innych ekonomicznych i dobrych masz lusso glass polish

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.