Skocz do zawartości

www.ShowCarShine.pl - Historia i doświadczenie


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Partner forum

npiotr, Osobiście nie testowałem tego produktu, ponieważ nie stosuję produktów do skóry typu 2w1 lub 3w1, wprowadziliśmy do oferty ponieważ są klienci którzy chcą coś szybkiego do odświeżenia. Jedyne co mogę o tym produkcie powiedzieć to że nie pachnie skórą jest w sumie bezzapachowy.

 

Do skór jak na razie dla mnie liczą się:

 

Gliptone (gt 11 + gt12 )

Race Glaze (cleaner + Coditioner)

Duragloss (#441 + #221)

Zestaw Colourlock

Różnice: Gliptone , Race Glaze praktycznie identyczne: oba cleanery w formie gęstych olejków, odzywki to mleczka o aromacie naturalnej skóry , wykończenie obu matowe i mocno wyczuwalnym zmiękczeniem skóry w tym punkcie minimalną przewagę moim zdaniem ma RG, może to mylące ale minimalnie wyczułem lepsze zmiękczenie od Gliptone.

Duragloss : aromat skór, reszta na razie się nie wypowiadam bo najkrócej testowany

 

Colourlock, bezzapachowy, praca szybsza ze względu na bardzo płynne konsystencje obu produktów, moim zdaniem daje trochę bardziej śliskie wykończenie od RG i Gliptone.

 

[ Dodano: 23 Październik 2011, 21:22 ]

Zwycięzcą konkursu o Fartuch Chemical Guys został :

 

Radosław K. z Wrocławia

 

Gratulujemy i zapraszamy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Dziękuje za kolejne :good: Opinie

 

slepy, Dokładnie tak jak napisał yukon, Będę wdzięczny i pewnie nie tylko jeżeli podzielisz się swoimi spostrzeżeniami Trim Glitz w porównaniu z czymś innym ;)

 

Sharqi, Poleciało PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='"CAR CRAZY"

slepy' date=' Dokładnie tak jak napisał [b']yukon[/b], Będę wdzięczny i pewnie nie tylko jeżeli podzielisz się swoimi spostrzeżeniami Trim Glitz w porównaniu z czymś innym ;)

 

przy weekendzie moze powalcze z wnętrzem to porównam go z Megsowym Ultimate Protectant ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.