Skocz do zawartości

www.ShowCarShine.pl - Historia i doświadczenie


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Partner forum

Witam

 

Maile wysłane.

 

Realizacja w toku. :)

 

krzysztof Niestety prawdopodobnie raczej już nie będzie w ogóle bo ValetPro prawdopodobnie przestaje dystrybuować ten produkt, ale jeszcze poczekamy do uzupełnienia w hurtowni być może się pojawią :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zamówienie 3908 na produkty Duragloss poszło. Czekałem na TRACK CLAW i się doczekałem :). Na żony auto pójdzie D105. Zobaczymy jak będzie wyglądała bezpośrednia rywalizacja tych produktów?

Pozdrawiam ShowCarShine.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CAR CRAZY, Mariusz , ty jako obeznany w temacie srodkow myjacych i kosmetykow w naszym miescie powiedz mi jak aktywna piana z myjni typu karcher działa na wosk , w tym przypadku 476 ? czy te aktywne piany w naszych myjniach recznych karcher (tysiaclecia i sikorskiego) maja mocna piane ktora zmywa wosk czy raczej bezpieczna dla wosku ? pytam sie bo moze kiedys myles i widziales efekty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

KaczorRK, Simon, inarusbox, Dziękuje Bardzo :)

 

Marcin, Nie zauważyłem żeby ta ich "piana z aktywnym proszkiem" jakoś mocno wpływała na wosk, ale rzadko to sprawdza bo w 99% stosuję tylko samo opłukanie wodą chyba program 5.

 

Często jeżdżę koło myjni na Tysiąclecia ale rzadko zajeżdżam bo mają tam strasznie słabe ciśnienie, wolę jeździć na Ehrle. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

art'ek, Już pisałem w temacie o CQuartz, jak dla mnie jest to jeden z najtrwalszych jak nie najtrwalszy Spray Sealant który ja traktuję jako zwykły QD więc dla mnie on spełnia rolę QD który używam praktycznie po każdym myciu czasami dla testu użyje jakiś inny QD dla porównania.

-znacząco podbija odpychanie wody

-nie zmywają go szampony które nie zmywają wosków

-nie zostawia żadnych śladów na różnych powierzchniach

-nie jest tani ale czy wart swojej ceny hmm... myślę że tak (tym bardziej że można stosować rozcieńczony 1:1, szczególnie na ciemnym)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.