Skocz do zawartości

www.ShowCarShine.pl - Historia i doświadczenie


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Partner forum

reez, 964ml

 

JM63, nie będzie.

 

Dziękuje za kolejny tydzień udanej współpracy, wszystko co miało dzisiaj wyjechać to wyjechało ;) Ci co zaplanowali pracę na weekend to mam nadzieje że stuff dojedzie i już teraz życzę dobrej zabawy :ad:

 

No a reszta pojedzie jutro :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Czy macie w ofercie VALETPRO BLUE GEL WHEEL CLEANER w małych opakowaniach? mniejszych niz 1L chciałbym dla siebie na jedno porządne mycie felg wiec 1l to stanowczo za dużo. A każdy inny środek jest za słaby wiec tylko BLUE wchodzi w gre. Oczywiście razem z Escimo już robiliśmy zakupy u was :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Patryk__, Zakupów na miejscu nie ma, składasz zamówienie na maila lub przez sklep , ja szykuję i ustalamy termin odbioru w Białymstoku.

 

Wielebny, Mniejszych pojemności nie ma a co do 1L to przecież po rozcieńczeniu wykorzystasz to do kolejnych myć, druga sprawa to on nie jest taki silny więc nie oczekuj cudów od siły działania, z moich testów wyszło że bardziej silny jest PB spray and rinse. Blue Gel używałem przez jakiś czas do systematycznego mycia ale wróciłem do Bilberry bo zapach jest dużo lepszy a działanie bardzo dobre.

 

Ar2r, kkicek, Dziękuje bardzo i miłej pracy życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie napisał, że najlepszy? :? Lepszy od Blue, a nie najlepszy z produktów... Gdyby się czytało forum to wiedziałoby sie, że np. to jest dobre do felg http://showcarshine.pl/608-car-pro-iron ... fibra.html :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Wielebny, PB nie jest najlepszy ale z moich obserwacji jest silniejszy niż Blue.

 

Tak jak polecił ci damianTDCi, Do syfu metalicznego itp najlepszy jest IronX ewentualnie Wolf Decon Gel cena niższa ale działanie trochę słabsze ewentualnie najsilniejszy z Ironx czyli wersja IronX PAste do punktowego stosowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.