Skocz do zawartości

Telefony i tablety


kris244

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalujcie sobie plugin do przeglądarki ze strony: http://www.chnprice.com/, jest genialny. Pokazuje między innymi historię ceny danego przedmiotu (ikonka dolara) i można sprawdzić czy i jaka faktycznie jest obniżka. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poleci ktoś telefon do 1500 (netto) i tablet do 1000 (netto)? Telefon zmieniam z Samsunga Galaxy S5 i nie jestem koniecznie z niego zadowolony, chociaz zdjecis i filmy robi genialne. Pierwszy sprawa czego potrzebuje odnośnie tabletu i smartphoneu to płynność działania i możliwość dogodnej pracy biurowej. Drugi to dobra jakość zdjęć, bradzie to chciałbym w smartphonie. i w obydwu dobra możliwość oglądania filmów oraz seriali. Smartphone 5'> Tablet 10'> liczę ze coś znajdę ;) cenowe wymagania nie są sztywne wiec mogą być większe trochę no i chce androida.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad Huawei P8 oraz P9 lite. Znalazłem tylko jeden sklep, w którym jest model P9 lite z 3G Ram, mianowicie:

 

https://mobile-city.pl/product-pol-679- ... WHITE.html

 

Można jakoś sprawdzić czy to nie jest ściema?? Niby zdania są podzielone, który z powyższych jest lepszy, ale sądzę, że przewaga Ramu na korzyść P8 może być znacząca. Czy ma ktoś porównanie tych telefonów i mógłby po krótce swoje zdanie tutaj wrzucić? Zależy mi również na dobrych głośnikach w telefonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to p9 lite nie wychodziły na pl z 3GB ramu

Dlatego mnie dziwi, że jest na sprzedaż w polskim sklepie.

 

Dodane po 2 minutach 34 sekundach:

[ref]clhseba[/ref], a jak muzyka odtwarzana ze smartfona? Ładnie to brzmi? Bo w LG - hm, ledwo gra :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zadowolony z samsunga A5 2016. Śmiga szybko, rozmowy dobrze słyszalne, muzyka nawet ze słuchawek dedykowanych jest bdb, budowa telefonu, materiały itd wysoki poziom. Ja mam w kolorze czarnym, a niestety tutaj bardzo widać wypalcowane szkło przód/tył.

Co mnie na tą chwilę denerwuje to nie do końca dobrze działający czytnik linii papilarnych, często muszę kilka razy przyłożyć...W P9 Lite (żony tel) działa bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zadowolony z samsunga A5 2016. Śmiga szybko, rozmowy dobrze słyszalne, muzyka nawet ze słuchawek dedykowanych jest bdb, budowa telefonu, materiały itd wysoki poziom. Ja mam w kolorze czarnym, a niestety tutaj bardzo widać wypalcowane szkło przód/tył.

Co mnie na tą chwilę denerwuje to nie do końca dobrze działający czytnik linii papilarnych, często muszę kilka razy przyłożyć...W P9 Lite (żony tel) działa bez problemu.

Z tego co wyczytałem to A5 nie ma diody sygnalizującej, a P9 lite ma ;) i to dla mnie duża zaleta. Zastanawiałem się też właśnie nad A5, ale z tego powodu "nie". Jakieś inne cechy na plus dla P9 lite?Zamula cokolwiek przy normalnym obcowaniu z tel.? np. surfowanie po necie, youtube, fotki itp.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kedar, tak z diodą masz rację, ale ja już się przyzwyczaiłem do niemania :D

Oba telefony mamy 2 tydzień i nie zamulają w ogóle czy to w necie czy między aplikacjami itd...

Dla mnie oba telefony są porównywalne jeśli chodzi o ogólny wygląd. Długo łaziłem po saturnach itd i macałem wszystko co brałem pod uwagę :)

Jakieś większe minusy pewnie wyjdą podczas dalszego użytkowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A jak to jest z tym magnesem?

Słyszałem opinie, że zbyt mocny może narobić szkód ale ja się na tym nie znam.

Ja bym polecał coś na klips (spinacz) czyli montaż uniwersalny ze względu na spory zakres rozwarcia (telefony większe-mniejsze, nawigacja). Trzyma pewnie.

Istotny jest sposób montażu owego uchwytu. Ja mam dwa rodzaje tj. "przyssawka" do szyby oraz taki nacięty gumowy trzpień wsówany w kratkę nawiewu.

Minusy ?

Przyssawka zostawia ślad na szybie po jego demontażu oraz w zimne dni czyli takie jakie mamy teraz jeśli szyba jest zimna to mocowanie nie jest pewne tzn. zdarzało mi się, że uchwyt spadł w trakcie jazdy. Przed montażem warto potrzeć i chuchnąć na tą gumę mocowana do szyby wtedy problemu nie ma.

A ten nacięty gumowy trzpień przy częstym montażu i demontażu można uszkodzić ten "listek" w kratce nawiewu tzn. żonie się udało :-/

W ciepłe/słoneczne dni ta guma z której wykonany jest trzpień pod wpływem ciepła zostawiała na tym listku trudne do usunięcia ślady. Zjawisko to występowało jeśli uchwyt nie był demontowany po zakończonej trasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]dareme89[/ref], tylko, że nie mam pokrowca. Ja chce taki uchwyt przyczepiany do szyby. Bo do kratki mi nie pasuje.

 

Dodane po 42 minutach 31 sekundach:

http://allegro.pl/uchwyt-samochodowy-io ... 98720.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.