Skocz do zawartości

Telefony i tablety


kris244

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa rozwiązana. Zadzwoniłem na infolinie Apple i tam sympatyczny pan pomógł mi rozwiązać mój problem. Kazał mi zresetować wszystkie ustawienia, telefon wgra wszystko sobie na nowo i teraz wszystko działa jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Tak w temacie szału na iPhony 7 (i każdego przed nim) to naprawdę podziwiam za takie wyczekiwanie na nowy model telefonu :lol: dostałem służbową 6 z opcją jako prywatny telefon, leży od października wyłączona w szufladzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Na codzień używam Motoroli MotoG, za którą nową dałem 500 albo 600 PLN dwa lata temu :) przez jakieś 2-3 tygodnie używałem równolegle obydwu telefonów i autentycznie nie znalazłem w iPhone nic co by decydowało że jest lepszy od telefonu za 500 PLN z wyjątkiem aparatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na codzień używam Motoroli MotoG, za którą nową dałem 500 albo 600 PLN dwa lata temu :) przez jakieś 2-3 tygodnie używałem równolegle obydwu telefonów i autentycznie nie znalazłem w iPhone nic co by decydowało że jest lepszy od telefonu za 500 PLN z wyjątkiem aparatu.

Wiesz niektórzy tez nie widza różnicy w samochodzie umytym przez detailera a na myjni automatycznej. Szczęściarz z Ciebie, przynajmniej na telefon nie musisz fortuny wydawać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na codzień używam Motoroli MotoG, za którą nową dałem 500 albo 600 PLN dwa lata temu :) przez jakieś 2-3 tygodnie używałem równolegle obydwu telefonów i autentycznie nie znalazłem w iPhone nic co by decydowało że jest lepszy od telefonu za 500 PLN z wyjątkiem aparatu.

 

Mam dokładnie tak samo, tym bardziej że moja żona używa na codzie iPhone, więc mam kontakt z tą marką. ;)

Może jestem starej daty, ale to że aplikacja uruchomi się o 0,00001 sec szybciej, czy ma 35mln zamiast 32mln pikseli w wyświetlaczu i inne bajery na mnie nie działają i są dla mnie zupełnie zbędne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon super, świetnie działa nowy przycisk, głośniki stereo no i jest cholernie szybki.. niestety na ta chwile mimo zainstalowania iOS 10.1 beta nie da się słuchać muzyki przez BT Audio w BMW. Temat już opisany na zagranicznych forach, połączenie zrywa się co chwile. Na 6s działało idealnie. Trzeba czekać na update :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie to żaden, bo dziś dzwoniłem i typek powiedział ze od dziś nie ma opcji ubezpieczenia telefonu i on mi nie może tego dodać do przedłużenia. Wiec olalem temat, szukam ofert w Orange, bo Kamil dostał duzo lepsze warunki niż ja przy duzo większym stażu i większej ilości numerów ;)

 

Dziś za to macalem oba w ispocie, onyks na żywo miażdży, czarny mat tez super. Nowy Home jest badziewny, bo naciskam i mam wrażenie niedomkniętej obudowy xd Ale myśle ze do przyzwyczajenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy home po przyzwyczajeniu jest fajowski, lepszy niż zwykły.

 

No ja dostałem bardzo fajne warunki przy przedłużeniu (chociaż umowa kończy się w grudniu) tj. rozmowy + sms/mms bez limitu + internet 14GB = 28.98 + ajpon bez opłaty wstępnej 112, i karta nano gratis (ceny netto).

 

 

Dzisiaj dzwoniłem do opiekuna od "obserwowania w tv reklam", pytam co tam z ajponami a on "nooo od przyszłego tygodnia zaczynamy sprzedaż" " a no to fajnie, bo właśnie dwa dzisiaj przyjechały od was zamówione w piątek" :lol::lol::lol:

 

 

Pierwszy raz od 2003 roku mam inny telefon niż Nokia / Lumia , powoli się ogarniam :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.