Skocz do zawartości

Telefony i tablety


kris244

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Xiaomi ma ciekawę ofertę, ale czy odczuję/ zobaczę aż taką różnicę pomiędzy: Xiaomi Redmi Note 2 16GB TDD-LTE ,a Huawei P8 Lite? Skłaniał bym się w stronę huawei ponieważ jutro bym go miał i by pierwsze fotki na forum ;)

 

przesiadka z sony xperia l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzupełnię opis bienka o swoje spostrzeżenia. Miałem Iphone 6, a teraz mam Samsunga S7. Czytnik linii papilarnych w Samsungu to bajka. Bardzo szybko działa. Bateria przy całodziennym wi-fi + grze w mobile strike około godziny 23 nadaje się do ładowania. Minusem jest dalej mocne nagrzewanie się telefonu. Jak sie nagrzeje to czuć (albo mi sie zdaję) jak przepływa ten żel w rurce, która ma ciepło odprowadzać.

Minusem jest fabryczna apka do maili. NA Huawei P6, na Iphonie jak usunąłem maile z poziomu komputera to usuwały się też na telefonie. Na S7 niestety zostają :thumbdown: A zawsze lubiłem fabryczne aplikacje do maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minusem jest fabryczna apka do maili. NA Huawei P6, na Iphonie jak usunąłem maile z poziomu komputera to usuwały się też na telefonie. Na S7 niestety zostają :thumbdown: A zawsze lubiłem fabryczne aplikacje do maila.

 

Jak odświeżysz przyciskiem synchronizacji to się nie usuwają ?

U mnie w S6 jak się aktualizuje poczta to od razu znikają mi te, które usunąłem wcześniej na kompie a podejrzewam, że apka ta sama co w S7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomne jeszcze, że kupując S7 przeznaczonego do dystrybucji w Polsce macie dostęp do S7 Guard. Do któregoś tam czerwca trzeba zarejestrować telefon na stronie www i BEZPŁATNIE przedłuża się gwarancja do 3 lat i przez rok od momentu rejestracji macie 1 darmową wymianę wyświetlacza w przypadku upadku itp. Jeżeli przy upadku uszkodzeniu ulegnie np. szkło na tyle to też je wymieniają, warunkiem musi być jednak zbity wyświetlacz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam dylemat. Siedzę od dawna na andku, z równych apkowych względów chce dalej na nim siedzieć. Miałem low endy, potem 2x mid range (defy g2 mini). No i szlag mnie trafia z przyciskami i zwisami. Ale poznańska oszczędność jakoś nie pozwala mi wywalić 3k za telefon. No ale abonament kusi. I tu pytanie- czy kupując s6 Edge będzie miodnie przez 2-3 lata, czy też za rok mnie szlag trafi?

 

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Poznania nie jestem ale też nie lubię kasy wywalić na taki sprzęt, ale zobacz na LG g4 tańszy ipa nie ustępuje s6

Jak jeszcze taniej to LG flex2 tylko inny wygląd bo wygięty ekran ale za to ergonomiczny albo g3.

Z innych to huawei p8 ma 3 letnia gwarancję więc też spoko i najmniejszy z tych wszystkich o naprawdę fajnych parametrach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weglus mój ma 3 miesiące i wyniki mam prawie cały czas dobre.

S6 bebechy ma cały czas bardzo dobre, to że tel. tak zwalnia to podejrzewam raczej efekt bardzo zapchanego androida.

Zależy też do czego ktoś używa tel. Ja np. na telefonie w ogólnie nie gram, facebooka nie mam.

Telefonu używam poza standardowymi funkcjami przeglądania netu przez Chrome'a i Tapatalka do for. 3 skrzynki w e-mail, słuchania muzyki, oglądania filmów + zdjęcia. Tyle, ze u mnie cały czas mam wolnego ok. 10 GB pamięci.

U mnie po 3 miesiącach w AndroBench :

74029caac3cf6c06med.png

Co nie zmienia faktu, że jakbym miał kasę to pewnie bym zmienił na S7 ze względu na slot na kartę MicroSD i lepszą baterię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weglusZa to jak widziałem testy w Antutu to mój wykręca ok 79 tyś. a S7 prawie 130 więc różnica kolosalna ;)

kuflik - Z tych co wymieniłeś to z spotify, Gmail, whatsapp, , muzyka, endomondo, dropbox też korzystam. Jeszcze z Dysku i Map Google, Automapy, Yanosika, Milellenetu,Twittera, EkstraklasaTV, Livescore i czasami ze Skype.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo o co chodzi koledze piotrek305 ,że ma od grudnia s6 :) Ja z kolei mam od stycznia s6 edge 64GB i jestem mega zadowolony a używam bardzo dużo , po aktualizacji androida jest jeszcze lepiej ale i tak sądzę ,żę koło wakacji będę zmieniał na s7 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś szuka w miarę tanich telefonów o dobrej wydajności i świetnym oprogramowaniu to polecam xiaomi, wiem że firma mało znana, ale jedna z największych w chinach, od pół roku użytkuje ich redmi note 2 i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony co odferuje telefon za około 700-800zł (nowy). cotygodniowe aktualizacje oprogramowania. wczesniej miałem samsungi, lg, nokie, i parę jeszcze marek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.