Skocz do zawartości

Telefony i tablety


kris244

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chce zmienić telefon i wymagania jedyne to dual sim i bateria na 2 dni minimum. Wytypowałem Honora 4x i Redmi note 2 cos ktos doradzi poleci ?

 

Mam 4x od 3m-cy. Sprawuje się świetnie, update do 5.0 już jest. Jedyne co może czasem denerwować to "przyciski" na dole są niepodświetlane.

Dwa dni spokojnie bateria ogarnie, oczywiście nie przy częstym siedzeniu w necie na pakiecie danych.

No i nie każdemu pasuje nakładka huawei'a. Pierwszy raz miałem do czynienia z ich nakładką na system, IMO jest świetna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Tak sobie pomyślałem , ze kupie sobie tablet .Poczytałem trochę w internetach i jestem w kropce,jest tego tyle ,ze nie ogarniam :/ Może ktoś coś doradzi? .Ekran 7 Cali ,cena do 350 zł .Przeznaczenie -internet (KA) ;) System operacyjny...Windows?,taki posiadam w Lumi 640 i bardzo Mi odpowiada Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie polecicie ciekawego dual sima na Androidzie? Obecnie używam HTC one m7 także nie chce żeby to było coś wolniejszego.

 

Myślałem nad Huawei p8 lite. Co myślicie?

Ja też musze miec telefon dual sim... do tej pory tylko tanie Lumie (630, 535).

 

Teraz chcę zmienić na coś innego, lepszego. Nie rozumiem dlaczego HTC One M8 Dual kosztuje średnio ~700zł więcej od wersji na jedną karte ?

Jak Ci się używa M7 dual sim ?

 

Oprócz HTC zostaje Sony Z3 Dual lub ponad połowę tańszy P8 Lite - gdyby bylko nie miał tego plastiku z tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuchar, do tego Huawei P8, który kosztuj ok. 1800-1900 złotych, tańsza o 600-700 złotych jest wersja z jedną kartą sim. Wadą Huawei jest możliwość posiadania dwóch kart sim lub jednej karty sim i dodatkowej pamięci. Dotyczy to wersji Lite oraz bardziej rozbudowanej. Dlatego po rozmowach z jednym ze znajomych, zdecydowałem się na rezygnację z dual sim i kupienie S6, od kilku dni siedzę i czyham na okazję.

 

Zamówiłem również P8, ale po przyjściu do kraju, od razu poleci na Allegro :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ja postanowiłem zakupić markę której jeszcze nie miałem a mianowicie Motorole Moto X Play. Do zakupu skłoniła mnie przede wszystkim duża pojemność baterii, dobra jakość dużego ekranu 5'5 cala, matryca aparatu od Sony, całkiem dobre opinie w testach, przystępna cena oraz praktycznie czysty Android.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już gdzieś na forum się "pochwaliłem" lumia 520 mi zdechła po prawie 3 latach pracy więc czas zainwestować w nowy telefon. Wymagań nie mam wielkich, ale tym razem zaryzykuję Androida. Ekran to minimum 5" i cena do 700zł. Takie mniej więcej mam wymagania. Honor 4x chodzi mi po głowie ale to tylko strzał bo nie wiem jakim testom w internecie wierzyć. Jakieś inne propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ani razu nie musiałem oddawać telefonu na gwarancję, więc stwierdziłem że tu też nie będę musiał :P Gwarancji jest tylko rok, a potem mamy serwis pogwarancyjny we Wrocławiu bodajże.

 

Ja zamawiałem od użytkownika ILTRADE_GI, telefon miałem po 2 dniach u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meizu ma jednak gorsze parametry oraz interfejs, który mi kompletnie nie odpowiada. Zdecydowałem się na Redmi Note 2 i wczoraj zamówiłem w sklepie sprawdzonym przezcannonna. Mam nadzieję, że kurier dojedzie przed końcem roku.

 

Dzięki za pomoc :good::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruger&Matz raczej nie spotkałem by ktoś polecał gdziekolwiek. Sam kupiłem tablet tej firmy i zwróciłem na drugi dzień, bo był marnej jakości i ledwo działał (wziąłem wtedy galaxy tab 2).

 

Jak tymczasowo to może jakaś lumia typu 540/550/640? Raczej mało straci na wartości jak później będziesz chciał sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.