Skocz do zawartości

Telefony i tablety


kris244

Rekomendowane odpowiedzi

cubstone tu wybór jest tylko jeden - E52

 

ja korzystam ze służbowego E52, i gorszego telefonu w obsłudze nie widziałem ...

 

fakt, kwestia przyzwyczajenia, ale już 2 lata i jakoś nie mogę załapać, a nie jestem jakimś manualnym/telefonicznym analfabetą.

 

ogólnie jakoś nie trawie Nokii... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja korzystam ze służbowego E52, i gorszego telefonu w obsłudze nie widziałem ...

 

Nie chcę się rozpisywać mialem dużo telefonów ale ten przy trochę większym obciążeniu wariuje :kox: co doprowadzało mnie do :zly::zly::zly::zly::zly:

 

Może przy normalnym użytkowaniu się spisze - ja rozmawiałem na telefonie 5-8 godzin dziennie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to lipa. Biorę pod uwagę tylko Nokię, a w T-Mobile zaproponowali mi tylko te dwa. Za C5-00 dopłata 16zł, za E52 123zł. Naprawdę nie mam pojęcia który wybrać. Na bardzo dobrym aparacie mi nie zależy, dzwonić też nie dzwonię dużo. Generalnie ciężkiego życia to on ze mną nie będzie miał. No, jedynie może być bardziej narażony na zabrudzenie i dosyć często zdarza mi się upuścić telefon :oops: Poza tym wymagający szczególnie nie jestem. Przede wszystkim "ma toto chodzić i się nie psuć".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam aktualnie do sprzedania Nokię C5-00 i telefonik jest ogólnie fajny tylko dla mnie nie do przejścia jest wielkość wyświetlacza i czcionek na nim, po prostu żart. Dla osób 40+ dostrzeżenie czegoś na wyświetlaczu graniczy z cudem :) Ja póki co jeszcze widzę.

 

Ktoś jeszcze wcześniej pisał Iphone czy Galaxy S II. Miałem Iphone, teraz mam Galaxy. pod względów bajerów Samsung bije Iphona jednak daleko mu do intuicyjności i obsługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cubstone, nie wiem jaki tam bogaty abonament bierzesz,ale ja już dawno olałem operatora pod względem wzięcia tela przy przedłużaniu umowy. Nie dość ze wyboru brak to jeszcze ceny z kosmosu. Biorę przedłużenie bez telefonu( na warunkach jakie są potrzebne) ,a telefon kupuje na wolnym rynku-do wyboru do koloru. Z tym ze ja już od lat wybieram spod znaku SE ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minetoo,

Aż tak często mi nie wypada, żeby w Solida się uzbroić :P

No cóż, jak to zwykle bywa są zwolennicy i przeciwnicy obu telefonów. Zapewne decyzja zapadnie po złapaniu jednego i drugiego w rękę i szybkim poklikaniu ;) Dziękuję za wszystkie wskazówki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

nokia 7230

nokia c5-00

samsung galaxy y

samsung solid nie wiem jaki model

samsung wave 533

samsung wave 723

sony ericsson elm

sony ericsson hazel

sony ericsson x8

sony ericsson x10 mini pro

 

musze wybrać telefon firmowy, i w sumie nie wem który brać bo generalnie chyba zaden mi nie pasuje :P

generalnie rozmowy sms, gry, i internet bo bede miał duzo darmowego. Ktoś tu cos podpowie ?? ;) myślałem nad x8 ewentualnie x10mini pro, tylko nie weim czy mi potrzebna ta klawiaturka która pogrubia tylko telefon ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Shadow, odradzam x8 .

Mam od pół roku~ i jak mam napisać nawet krótkiego esa to mnie .!. strzela :/

Nie da się na tym telefonie szybko pisać - nie łapie wszystkich liter wtedy .

Więc jeśli do esów to odradzam .

 

ALE jeśli do zabawy, neta i ma być wytrzymały to polecam Serdecznie ;D

U mnie przeżył tyle upadków, że to szok :o na kafelki, beton etc. ...

Ostatni upadek skończył się wypadem na gwarę - wymiana wyświetlacza i po sprawie ;)

 

Radziłbym jakiegoś samsunga, ale nie doradzę dokładnie, którego ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k24, z firmowych mam do wyboru tylko te, prywatnie poluje na n8 ;)

a że w sumie nie wiem p co mi daja firmowy z brakiem limitów itp to cos musze wybrać do siedzenia w necie i dzwonienia, sms mało pisze, raczej dzwonie ;)

poza tym bede musiał nosić dwa telefony wiec dużego klocka też nie chce brac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nokia Lumia 710 vs. Samsung Galaxy Ace - który wybrać?

 

tu masz dwa rózne systemy, jeden nowy w lumii w galaxy android to juz bardziej rozwiniete aplikacje gry itp

W lumi masz minus zasadniczy, jak dla mnie... brak możliwości rozbudowania pamieci telefonu i masz tylko 8GB wbudowanej. Darmowa nawigacja to niewątpliwa zaleta, a Ace sam chciałem bo całkiem ciekawy model i na andku ;)

ja bym wziął samsunga ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nokia Lumia 710 vs. Samsung Galaxy Ace - który wybrać?

z podanych personalnuie bralbym lumie bez wiekszego zastanowienia - Ace marnie trzyma sygnal, tandetny wyswietlacz i genralnie obudowa bardziej tandetna niz w lumi (ktora tez jest plastik fantastik), do tego sprzetowo ace sie malo do czego nadaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sq8shq, Ciekawe co mówisz o Samsungu, używam Ace z Gingerbreadem i nie zauważyłem aby gubił zasięg, spadł mi nie raz i z obudową nic się nie stało. I ostatni twój argument, zapewniam się że się nadaje, da się na nim uruchomić prawie wszystko. Użytkowałeś tego Samsunga, czy piszesz na podstawie opini w internecie ?

 

A co do głównego pytania to trzeba sie zdecydować Android czy Windows Phone ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maggot, to nie prawda, że x8 nie jest dla kogoś kto pisze dużo sms, sam mam od roku x8 i pisze dziennie po kilkadziesiąt sms z którymi nie mam problemów, a wszystko dzięki programowi swype, zainstaluj sobie i zobaczysz jak pisanie sms może być proste ;)

 

Tyczy się to wszystkich posiadaczy telefonów z androidem, poniżej filmik z możliwościami :)

 

 

IMO przy dłuższym przeglądaniu internetu denerwuje za mały ekran :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.