Skocz do zawartości

Telefony i tablety


kris244

Rekomendowane odpowiedzi

Kama, mama od 3 przez 4 i teraz 5 ma i muszę powiedzieć ze po roku te pokrowce wyglądają jak nowe, śmiało możesz kupować. Potem po dłuższym czasie telefon jak nowy, do tego nic sie nie dzieje jak spadał. Wadą jest jedynie duzy wymiar, szczególnie tego w S5 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie na dniach musze kupić smartforn dual sim.

 

1. Samsung Galaxy Core duos - ~580pln

2. Nokia XL -~600zł (tu siedzi android wyglądający jak Windows phone)

2. Nokia Lumia 630 Dual sim (windows phone 8.1)

 

Samsung wiadomo, ze android i sporo możliwości ale z drugiej strony ja tylko dzwonie, pisze i oglądam czasem YT więc stabilność Nokii kusi (oraz ich bardzo fajny wygląd). Minus największy Nokii to brak lampy błyskowej (które w samsungu robi też czasami na latarkę i się przydaje).

 

Plusy i minusy od strony użytkowej znam ale czy ktoś miał styczność lub używał tych telefonów ?

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dodam od siebie lg pro lite bateria ponad 3ooo mah dual sim i ekran mega jest promo w kpmputroniku (ja kupiłem w niedzielę) i powiem ze za 749zł to mi odpowiada niby ekran ponad 5" ale wkoncu ogladam forum i piszę sms wygodnie (mega wielkie palce) przediadłem sie z noki n8 i mogę powiedzieć od siebie że aparat dobry ale jednak do s5 brakuje miałem styczność z s5 jednak nie miałem do wydania 1780zł i wybrałem lg wiem że wymiana ekranu w s5 w samsung katowice kosztuje dokładnie 750zł + ew ramka wokół szybki 130zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie na dniach musze kupić smartforn dual sim.

Pomyśl nad ZTE v987

Import z Chin. Brak podróbek. Rewelacja w słońcu. Bardzo dobre wsparcie w sofcie na forach w PL. Przy dośc aktywnym używaniu trudno zajechać baterię w jeden dzień. Telefon stosunkowo tani. Poszperaj na alledrogo (pośrednicy: nowe/uzywki) i aliexpres.

Mam ten telefon od prawie roku i nie widzę dla niego godnego zamiennika w rozsądnej kasie.

Duży plus to działa w nim tez Aero2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejś sensownej alternatywy dla swojego Nexus 4, może ktoś doradzić na co warto przeskoczyć? Nexus 5 raczej odpada, bo nie oferuje zbyt więcej od 4-ki. Chodzi mi po głowie OnePlus One, ale brak gwarancji w PL i ciężki dostęp do tego telefonu na razie odpycha mnie od jego zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilość dodatkowych aplikacji oraz możłiwości modyfikacji oryginalnego softu w przypadku Androida jestmiażdząco większa w stosunku do kafelków Windowsowych. Miałem Windowsa, ale po przejsciu na Androida, przez dłuższy czas chyba nie zmienie platformy. Kupno nowego smartfona po to by go sobie mieć z oryginalnym softem i apkami w dniu dzisiejszym wg. mnie to pomyłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dominik2403, cholera, wcięło mi całego posta, więc w skrócie:

 

Telefon w świetnym stanie po roku użytkowania, praktycznie wygląda jak nowy.

Bardzo dobry ekran, wytrzymała bateria, szybkość działania na poziomie Nexusów.

Przeciętny aparat.

Mam wersję 8 GB, z czego mam jeszcze 3 GB wolnego miejsca.

Generalnie bardzo udany model, hit sprzedaży na świecie, w Polsce niestety ludzie wybierają gówniane Samsungi - marketing robi swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuje aneks w PLAY na kilka SIM. Jedna osoba ma dylemat:

LG G2 mini LTE vs. Samsung Galaxy S4

- pomijamy wielkość wyświetlacza i cenę.

Teoretycznie LG ma słabszy aparat czy na pewno? Co jeszcze przemawia za Samsungiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widmo82, jeśli chodzi o pełnego S4 a nie S4 mini to to samsung niszczy LG.

Sporo lepszy procek, 2gb ramu, lepsza rozdzielczość, zauważalnie cieńszy, trochę większa bateria.

LG ma mniejszą rozdziałkę itp ale dzięki temu trochę dłużej na baterii powinien polecieć.

No i LG jakoś tak bardziej zoptymalizowany i śmiga jak marzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.