Skocz do zawartości

Telefony i tablety


kris244

Rekomendowane odpowiedzi

ważne co by od rana do późnego wieczora wytrzymała :kox:

 

Jeśli nie będziesz miał nonstop włączonej jakiejś gry, która go mocno obciąży to nie musisz się obawiać. Jednak najlepszą metodą jest ładowarka samochodowa, no i ładownie zwykłe co noc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stałem przed podobnym wyborem kiedyś.

Szukałem ładowarki samochodowej o parametrach zbliżonych do tej dołączonej do telefonu.

Okazało się jednak, że nie wyrabiała przy włączonej nawigacji (ekran cały czas podświetlony), GPSie i danych komórkowych. Ostatecznie kupiłem model o natężeniu prądu wyższym o 0,5A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze sprostować swoją wypowiedź po dokładnym sprawdzeniu.

W S3 mam oryginalną ładowarkę sieciową która "podaje" prąd wyjściowy 5.0V/1.0A.

Producent ma w ofercie ładowarkę samochodową do S3 5.0V/700mA i to ona nie wyrabiała.

Teraz mam w samochodzie ładowarkę Belkin 5.0V/1.0A i bateria pod obciążeniem jest w stanie się naładować.

Wcześniej, podłączona pod ładowarkę 5.0V/700mA, rozładowywała się w powolnym tempie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtyk zapewni ładowanie… ,podczas maksymalnego obciążenia mogą występować problemy… ,oraz wydłużony czas ładowania...

Do Xperia’i Z dedykowana ładowarka samochodowa to AN401 z wyjściem 1200 mA.

 

Jako odniesienie moja ori 12V do Galaxy S3 LTE posiada 2 A na wyjściu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt posiada układ nadzorujący/zabezpieczający ładowanie… ,natężenie (amperaż) nie powinno być mniejsze od minimum wymaganego przez urządzenie… -- gdyż to będzie prowadziło do rozładowywania telefonu pod obciążeniem… ,oraz wydłużonego czasu ładowania. Może być natomiast większe, gdyż słuchawka „weźmie” tyle ile potrzebuje…

 

Najważniejsze to unikać chińszczyzny niskich lotów... ,gdyż większość parametrów na "tabliczkach" to fikcja...

Teraz to już „wszystko” jest na micro USB… , więc warto zainwestować w porządne ładowarki… -- będą na przyszłość…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do ładowarki do auta to generalnie aby miała te 1000ma bo nie będzie doładowywać.

 

ja polecam tą ładowarkę:

 

http://grupagsm.pl/371-1538-thickbox/la ... -x-usb.jpg

 

mam ją już drugi rok i ciągnie non stop dwa urządzenia(w tym LG Optimus G którego miałem jakiś czas temu) bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie takie pytanko mam. Samsung S3 - Spadł i rozbiła się szybka.

Wymieniłem szybkę w nie autoryzowanym serwisie. Od pewnego czasu mam problem z czujnikiem który włącza/wyłącza ekran. Nie zawsze, ale jest to uciążliwe.

 

Zastanawiam się, czy nie oddać Samsunga na gwarancji (ile w ogóle jest gwarancji na Samsungi) lecz boję się, że wykryją iż szybka była wymieniana.

 

Jak myślicie? Bo jak to nie mądre to kupie sobie nowy telefon a ten sprzedam jako uszkodzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do użytkowników Nexus 4, czy u Was też występuje efekt zakłóceń/buczenia w głośniku głównym od rozmów? Chodzi mi dokładnie o to o czym mówi recenzent w 5 minucie tej recenzji ->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamek, na samsungi jest pelne dwa lata gwarancji.

Co do szybki i czujnika moze gdzies go po drodze uszkodzili, nie wiem czy sie fizycznie da zachaczyc nozykiem o niego. to czy Ci wykryja czy nie to roznicy nie robi ;p Pytalem o podobna rzecz znajomego (pracuje w samsungu i u niego serwisuje telefony) to odpowiedzial "jesli jest to dobrze zrobione to prawdopodobnie nie wykryja, ale glowy sobie uciac nie dam"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś miałem okazje "podotykać" Q5, jakościowo napewno znacznie gorzej niż Q10 a i sama klawiatura raczej typowa dla serii Curve (odstępny między klawiszami). Skłonny byłbym dopłacić do Q10 choćby właśnie z uwagi na tą klawiaturkę a la Bold'owska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.