Skocz do zawartości

Telefony i tablety


kris244

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Jeśli do neta, to S3 ma większy ekran plus dodatkowo w Nexusie 4, cały czas jest wyświetlany pasek z przyciskami systemowymi, który zabiera dodatkowo miejsce, czyli zostaje jakieś 4,5 cala.

Amoled z S3 ma strasznie żywe kolory, nie wiem czy jak się na nim dłużej przegląda internet, czy nie męczy za bardzo oczu.

 

Do zdjęć też lepszy będzie S3, chociaż N4 ma fajną funkcję panoramy sferycznej, która mi się bardzo podoba.

 

I w sumie też skłaniałem się do S3 ale...

ale ten plastik...

i jednak kupiłem Nexusa 4 :)

 

Internet da się przeglądać wygodnie, do zdjęć to mam lustrzankę, a przynajmniej teraz nie muszę patrzeć na jakąś mydelniczkę, tylko sobie leży obok ładny Nexus w nowym bumperze, który dziś przyszedł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
a jak z bateryjką :D ?

Ładuję codziennie to mam prąd ;)

Telefon nowy więc testowany intensywnie - internet, nawigacja itp.

Dlatego czasem doładowywałem nawet w ciągu dnia, ale jak raz używałem z umiarem, to na koniec dnia miałem przeszło 60%, więc jeszcze drugi dzień by przeżył ;)

 

pochwal się coś to do niego kupił :D ?

Chyba jedyne oryginalne akcesorium dostępne w Polsce do tego telefonu: http://www.x-kom.pl/p/149820-etui-lg-bu ... xus-4.html

Łudzę się, że jak spadnie to może trafi w narożnik i oberwie dodatkowa obudowa, a nie telefon od razu z wyświetlaczem.

 

Kilka dni temu mój S3 spadł na płytki w łazience

Kuzynowi S3 spadł w łazience - skutek, to pęknięty wyświetlacz w rogu :/ Wszystko zależy jak spadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Sony Z - wszystko pięknie, ładnie, gdyby nie te ekrany w Sony...

Sam jeszcze brałem pod uwagę Sony SP ale stwierdziłem, że ekran to ważna część smartfona i jednak nie mam zamiaru tego oglądać codziennie. Wszechobecne szarości były dla mnie nie do przejścia - szczególnie po przesiadce z amoleda ;)

Niestety we flagowym modelu dają takie same ekrany, jak w tańszych wersjach.

Ale da się z tym żyć, jeśli wybierze się model Z :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carire, fajny jest ;) Sam się leczyłem niedawno z niego, bo planowałem przesiadkę z S3, ale są inne priorytety z $ ;) Wyświetlacz powala :good: miałem S3 i S4 obok siebie na identycznych ustawieniach ekranu i bez dyskusji - widać różnicę :-] Procesory porównywalne, RAMu 2x więcej - da się poczuć ;) Kilka fajnych funkcji, które albo się pokocha, albo się wyłącza po 2 dniach zabawy :D Czekam na aktualizacje do S3, ma dostać fajne funkcje "es czwórki" ;) A obecnie się dzisiaj uzbroiłem w Power Bank do telefonu, zobaczymy jak się sprawdzi w boju ;)

 

Jak będę miał wolne środki na zmianę telefonu to jestem przekonany że pójdę w S4 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej wgrać sobie najnowszego CM10.2, jest to już Android 4.3?

Wgrałem to do najstarszej wersji S1, która jest już lata świetlne za S3, nie wspominając o S4 i bardzo fajnie chodzi. Co dziennie wychodzą aktualizację które można instalować przez OTA, bądź standardowo przez recovery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na aktualizacje do S3, ma dostać fajne funkcje "es czwórki" ;)

 

przeciez juz jest ;)

 

Kilka dni temu mój S3 spadł na płytki w łazience z wysokości około 1m, "plecami" w dół. Nic się mu nie stało.

 

to miales cholerne szczescie, bo moj s3 podobno spadl na trawe z wysokosci siedziska z lawki i szybka poszla ;) Nie ma ktos ekranu malo popekanego do S3 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli do neta, to S3 ma większy ekran plus dodatkowo w Nexusie 4, cały czas jest wyświetlany pasek z przyciskami systemowymi, który zabiera dodatkowo miejsce, czyli zostaje jakieś 4,5 cala.

 

Rychu wszystko się da, przecież to Nexus :)

"Wystarczy custom rom". Wiem, że po raz kolejny piszę w tym temacie i mówię że Nexus jest "oh" i "ah", ale wystarczy chwila cierpliwości i większość bolączek można rozwiązać.

Co do przeglądania netu, dodam screen'a : Paranoid android 3.99 + włączony PIE control, pasek się autoukrywa :) Więc już nie tak mało :)

 

Screenshot_2013-10-09-11-34-48.png

 

Kolejny problem, który trapi wielu to: brak przeźroczystego paska tam gdzie bateria i tam gdzie przyciski systemowe:

Screenshot_2013-09-18-16-06-39.png

 

No i co do kolorów, Amoled to to nie jest, ale w francoKernelu można poprawić "żywość" kolorów.

 

Co do S4, moja siostra ma, złego słowa o nim nie można powiedzieć, no chyba, że od flagowego smartfona wymagało by się żeby był wykonany z dobrej jakości materiałów. Ale jak leży w etui spigen, to jest prawie aluminiowy :P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zmieniłem iphony na samsungi galaxy 3 oraz 4 - powiem tak - jeśli ktoś kilka lat ip[honami dzialał trochę cieżko się przestawić - ale po kilku dniach - spoko, co mnie denerwuje w porównaniu z iphonem - ciężko jedną ręką obsłużyc- kciukiem do przycisku KONTAKTY troszkę mi brakuje - w iphonie idealnie - co do wyświetlaczy w samsungach są super - trójka galaxy trochę mi muli - a nie mam zbyt dużo aplikacji - czwórka dużo lepiej - aparatu mają niezłe - lepsze od iphona 4 i 4s - ogólnie fajne telefony - ale galaxy s4 sprawia lepsze wrażenie jeśli chodzi o wykonanie... co do aplikacji - praktycznie wszystko co w itunsie jest na androida:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przesiadłem się z iPhone`a na Sony Xperię S i... szczerze powiem, że mimo dwurdzeniowego procesora i masy bajerów chyba nie pozostanę przy Sony jak będę zmieniał telefon tylko wrócę do apple. Xperia jest jednak mega niewygodna do rozmów, smsy pisze się tragicznie - robię kilka literówek w każdym smsie a palcy wcale grubych nie mam. Jakość anteny/sygnału też pozostawia wiele do życzenia.

Podsumowując: Xperia S - fajny, gadżeciarski telefon z ekstra wyświetlaczem (BRAVIA) ale nie dla mnie... W przyszłym roku pojawi się w dziale sprzedam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jutro podpisuję umowę kolejną w T Mobile. Będę miał abonament za 99 zł, darmowe rozmowy, SMS i MMS do wszystkich sieci, 2GB internetu.. to już biorę na pewno.. teraz telefon.. planuję wziąć S=Galaxy S3 poużywać go jak wejdzie Galaxy5 wtedy zamienić.. bo teraz brać S4 przy dopłacie 1000zł moim zdaniem się nie opłaca bo aż tyle te telefony nie różni.. co radzicie ? od razu mówię, że tylko samsung wchodzi w grę i nic innego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.