Skocz do zawartości

Telefony i tablety


kris244

Rekomendowane odpowiedzi

Pany L9 mi chodzi po głowie, opinie dość pochlebne i cena też nie jest zaporowa :o

 

Bardzo fajny telefon, moja żona ma i zadowolona jest, bateria super jak na smartfona. Ja także po konkretnym zbadaniu tego fona polecam, bardzo płynnie wszystko działa żadnych przycinek i ten rozmiar :) ma znaczenie- szczególnie dla żony :) Tak naprawdę duży tel ma więcej z wygody użytkowania niż z niewygody noszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany L9 mi chodzi po głowie, opinie dość pochlebne i cena też nie jest zaporowa :o

 

Bardzo fajny telefon, moja żona ma i zadowolona jest, bateria super jak na smartfona. Ja także po konkretnym zbadaniu tego fona polecam, bardzo płynnie wszystko działa żadnych przycinek i ten rozmiar :) ma znaczenie- szczególnie dla żony :) Tak naprawdę duży tel ma więcej z wygody użytkowania niż z niewygody noszenia.

 

Mi własnie jest potrzebny duży fon, co się nie będzie ciął, bo Ace już kilka razy się odbił od ściany w napadzie chwilowej agresji :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michal200, ja mam Samsunga Galaxy S Advance i na prawde daje rade. Spory wyswietlacz na amoledach, 2x1ghz, 700 mb ramu + wszystkie duperele ktore sa potrzebne. Technicznie to SGS 3 Mini. Jak ktos ma wymagania ale nie chce wydac majatku, to polecam te telefony.

 

Zona natomiast ma Galaxy Mini i zdawaloby sie, ze to juz musi byc tragedia, ale kluczowa sprawa to ROM. O ile SGS Adv jest szybki, to Mini ze swoim jednojajecznym prockiem 600mhz szalu nie robi. Wystarczylo wgrac CyanogenMod 10.1 (żelek), podkrecic procek do 700 mhz i od razu inny telefon. W Advance procz romu zmienialem tez kerneli a to wyraznie wplywa na wydajnosc, szczegolnie przy przewijaniu, ladowniu kontaktow itp.

 

Jak ktos nie chce lub nie umie bawic sie w romy, kernele itp, to wiekszosc telefonow dziala dosyc wolno (ja wczesniej mialem fony na Windows Mobile, wiec przywyklem) a te z brandowanym softem to wogle tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo Ace już kilka razy się odbił od ściany w napadzie chwilowej agresji
ja mam Ace 2 i tez go chyba to czeka, zacina sie jak glupi, ale po scianach nie lata, tylko tylna obudowa aut i wyjmuje baterie :mrgreen:

Moja żona ma Ace 2 i naprawdę jest z niego zadowolona, żadnych przycinek.

Może pomoże Factory Reset?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mam Ace 2 i tez go chyba to czeka, zacina sie jak glupi

 

który andek? u mnie SIII cię zacinał, to zmniejszyłem ilość procesów otwartych jednocześnie i problem zniknął. Wieszanie, tak się domyślam, pojawiło się po aktualizacji softu brandowanego przez T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoop, 2.3.6

 

ja mam 4.1.2 więc trochę wyżej. nie wiem czy ta opcja jest u ciebie w tel, ale w ustawieniach zerknij czy masz "opcje programisty" jeśli tak, to w opcji "ogranicz procesy w tle" zmniejsz ilość. Mi pomogło :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie jaki telefon?

-android

-aparat ponad 5 mpx lub 5 mpx

- procesor ponad 1ghz

- duzy wyswietlacz

 

tanio i solidnie :o

 

Samsung SII :good:

 

Co znaczy tanio?

 

 

Swoop, w podfolderze" Ustawienia nic takiego nie mam :/ Czy gdzies glebiej to siedzi?

 

to pewnie nie masz ... poszukaj w necie co to może być bo nie pomogę :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Swoop, w podfolderze" Ustawienia nic takiego nie mam :/ Czy gdzies glebiej to siedzi?

 

to pewnie nie masz ... poszukaj w necie co to może być bo nie pomogę :dontknow:

 

Na 2.3.6 tego nie było.

 

panowie jaki telefon?

-android

-aparat ponad 5 mpx lub 5 mpx

- procesor ponad 1ghz

- duzy wyswietlacz

 

tanio i solidnie :o

 

Nowy,używany, abo czy w sklepie? Ile to jest tani?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.