Skocz do zawartości

Telefony i tablety


kris244

Rekomendowane odpowiedzi

no jak nie dosiadłeś WP to dalej bedziesz tkwił w przkonaniu że android jest git,spoko też tak żyłem,póki nie przerobiłem 7 telefonów lowend,medend i jednego highenda z andkiem :good: a potem miałem tydzień głupią niskobudżetową lumię 610 co jej startu nawet nie dawałem ;) i sie przejechałem ;) aktualnie będe sprzedawał xperie u i kupował coś z WP ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 2tyg mam lumie 820 i również jestem zadowolony :) Bateria całkiem przyjemnie czeka, prędzej miałem Motorole RAZR, tam było 4,3" i tu tak samo aaa jakoś Lumia wydaje mi się ładniejsza :D I zdecydowanie łatwa w obsłudze ! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ari, głupie pytanie :D Chociaż ja może jestem mało obiektywny, bo mam Samsunga :lol:

 

Po dzisiejszych testach Twojego "szmelca" ;) znów polubiłem Samsunga. Nic trzeba kupić smartfona bo jak mam latać wszędzie z kalendarzem i długopisem to fioła dostanę.

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galaxy S2 to w mojej opini nic rewelacyjnego, konstrukcja ma już dwa lata. Procesor 1,2 to już w tej chwili mało. Ale jeżlei ktoś potrzebuje tylko dzwonić, internet, i jakieś starsze gry to będzie zadowolony. Jednak na wstępie oryginalne oprogramowanie z nakładką Samsunga wywalić, i wgrać Cyjana lub MIUI. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galaxy S2 to w mojej opini nic rewelacyjnego, konstrukcja ma już dwa lata. Procesor 1,2 to już w tej chwili mało. Ale jeżlei ktoś potrzebuje tylko dzwonić, internet, i jakieś starsze gry to będzie zadowolony. Jednak na wstępie oryginalne oprogramowanie z nakładką Samsunga wywalić, i wgrać Cyjana lub MIUI. :)

 

To widzę, że spełni moje wymagania :) Na gry na tel nie mam czasu :) Potrzebuję namiastkę organizera i tel do dzwonienia z dostępem do neta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pierwszego Galaxy S już od dwóch lat i obecnie na nic innego go nie wymienię. Spokojnie wystarcza do grania, neta i kilku apek. Niby tylko 1 GHz na zegarze, ale jeszcze nic nigdy mi nie muliło. Nawet jeśli, to podkręciłem i gitara. Po dachowaniu kiedy pękł mi wyświetlacz bez zastanawiania się nad sprzedażą i kupnem czegoś innego nabyłem cały przedni panel i chyba zostanie już ze mną do koca swoich dni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotr13, wszystko zależy właśnie do i czego się oczekuję od telefonu. To podobnie jak z kompem. Albo kupujesz do grania albo do takiego sobie używania i czasem pyknąć w jakąś gierkę. Również auto posmarujesz TW color magic jak i glasurem ;) A tak na serio to poprostu komórka, fajny gadżet i nie można dać się zwariować. To, że fon ma 1,2Ghz porcek to nie znaczy, że już jest kupą, nie zadzwonisz, nie zrobisz fotki itp. Osobiście używam ponad 4 lata N95. Kupiłem nówkę wymieniłem już obudowę bo starła się ze względów na warunki w jakich przebywała, wyświetlacz bo sam uszkodziłem, zamiennik baterii zużył się a ori trzyma mi 2-3 dni jak przełączyłem na GSM z 3G.

Od kilku miesięcy chcę zmienić telefon ale nie widzę takiego, z którego byłbym tak zadowolony jak z N95. Nastawiam się na Xperie S ale na handel i potem zakupić xperie go, może SGSIIImini, desire x, S ace 2 w takiej kolejności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o takim telefonie SAMSUNG GALAXY ACE S5830i? :o miał ktoś go lub ma może?
Moja córka ma poprzedni model (bez literki "i"), który ma lepszy układ graficzny i według opinii użytkowników działa płynniej od tego nowszego - taka dziwna polityka Samsunga.

Co do telefonu to... zależy czego używałeś dotychczas i jakie masz wymagania/porównania. Jak ja biorę go do ręki to mnie krew zalewa - muli, muli i jeszcze raz muli :( ale ja porównuję go do Sonego Xperia S, Samsunga Galaxy S2/S3 i jabłka 4s oraz 5 - więc zupełnie inna klasa urządzeń. Ona natomiast zainstalowała trochę gier i jest w miarę zadowolona (choć o wymagających grach trzeba zapomnieć). Szybko też zapycha się pamięć bo nie za wiele jej tam.

Podsumowując - telefon bez rewelacji, ale wiadomo: wszystko zależy od wymagań i gotówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.