Skocz do zawartości

Telefony i tablety


kris244

Rekomendowane odpowiedzi

Chęci były, ale tel.które chciałem nie ma w T-Mobile (Desire S, Wave 3, Galaxy Advance). Może się ktoś wypowiedzieć na temat LG L7 lub Motorola Motoluxe, ew.Nokia 603. Te są dostępne za rozsądną cenę.

 

Podbijam, mam dylemat między LG L7 a Sony Xperia U, ma ktoś jakieś doświadczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w temacie jaką sieć polecacie?

 

niedługo umowa się kończy a plus od 5 lat kompletnie niczym mnie nie zaskoczył, aktualnie mam abo 79zł z pakietem 300sms ale rachunki miesięczne do 130 zł nabijam, głównie dzwonie i smsuje do sieci T-mobile.

 

ktoś poradzi ? :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualnie mam abo 79zł z pakietem 300sms
Jak przenosisz numer to w redbullmobile dostajesz:

 

88PLN = 888minut (lub 666sms) + 666MB

 

Jedynie z telefonami u nich kiepsko. LG BLACK (P970) godny polecenia, ale to już nie najnowsza konstrukcja...

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plus nie oferuje nic ciekawego, ale prawda jest taka, że inne sieci też nie.

Obecnie mam za 30zł/msc

120 min do wsz.

300 sms

600 mms

x pakietu internetowego (jeszcze nie przekroczyłem to nie wiem jaki, ze 100mb będzie)

i telefon na własną rękę.

Ale to tylko dlatego, że mam u nich abonament od 99 roku! A tak to można mieć za to 100 minut i 2 darmowe numery. Pakiet internetu 10zł. Pakiet sms 10zł. Robi się 50zł. :o

Śmieszne jest to, że oferują mi dokładnie to samo co dla wszystkich, którzy przychodza do Plusa. Bez sensu. ;) Na przechodne też nie ma nic gratis. ;)

Play słyszałem od stycznia musi jechać na swoich nadajnikach? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz za 100 zł 200 minut + dobre ceny telefonów

 

100zł. za 200minut to IMHO bardzo kiepska oferta.

 

Tak tylko ze Galaxy S III w cenie 399zl jak dobrze pamietam, kosztem ilości minut jest dobra cena za telefon.

Można za 100 wziąć sobie rozmowy bez limitu ale Galaxy SIII wtedy cena kosmiczna ... Coś za coś ...

Fajna oferta jest w biznesie Nowa Frima 600 - 1700 minu do wszystkich sieci w Polsce, do T-mobile w Polsce i na cały, świecie bezpłatnie, 1200sms bezpłatnie do wszystkich w Polsce i do tego 2,5gb na transfer danych (powiększyć za 10zl można do 5GB) i tutaj Galaxy SIII -722zl, Xperia S- 58zl

 

Zapomniałem dodać ze to wszystko za 108zł netto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko ze Galaxy S III w cenie 399zl jak dobrze pamietam, kosztem ilości minut jest dobra cena za telefon.

ale płacić 70pln miesięcznie za fakt posiadania lansofonu? Bezsensu;/

 

W play masz :

29 zł miesięczny abonament

1 GB pakiet danych

210 minuty do wszystkich sieci LUB

455 SMSy/MMSy do wszystkich sieci

umowa na czas nieokreślony

Ale jeśli ktoś jest gotowy płacić tyle za słuchawkę- jego sprawa;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko ze Galaxy S III w cenie 399zl jak dobrze pamietam, kosztem ilości minut jest dobra cena za telefon.

ale płacić 70pln miesięcznie za fakt posiadania lansofonu? Bezsensu;/

 

W play masz :

29 zł miesięczny abonament

1 GB pakiet danych

210 minuty do wszystkich sieci LUB

455 SMSy/MMSy do wszystkich sieci

umowa na czas nieokreślony

Ale jeśli ktoś jest gotowy płacić tyle za słuchawkę- jego sprawa;/

 

Są klienci którzy wlasńie tak robią ... "Mam lansofona i z niego nie dzownie bo mam mało minut" ale respekt na dzielni zyska... :D:) ich sprawa ... Osobiście uważam ze ten plan taryfowy to pomyłka ... ale kto zabroni kupujacemu wydać kasę ... I podpisać umowę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli ktoś jest gotowy płacić tyle za słuchawkę- jego sprawa;/

 

Fakt. Często widać jegomości, którzy wyglądają jakby wyciągnięto ich przed sekundą z wczasów w Monarze, Markocie, czy z innego domu uzdrowiskowego. Buty rozerwane, największy palec u stóp wydziera się na wolność zamieniając się w chodnikowego niuchalca, spodnie z brudu sztywne jak po mega dawce krochmalu, kurtka na grzbiecie niby w ciemnym kolorze ale na ramionach rozjaśniona od łupieżu sypiacego się z łepetyny nie mytej od ostatniego odwszawiania w wyżej wymienionych ośrodkach wypoczynkowych, w kieszeni, jak nie ma dziur, 5,50 które zostało z ostatniej socjalnej zapomogi, twarz tak patologiczna (oczywiście w wyniku dobrej krzyżówki genowej ojca patologa i matki kloszardki), że aż żal patrzeć na takiego beja.......ale.......... w ręku zawsze dumnie dzierży smartfon i ku*&wa grzebie w nim z takim zacięciem na swojej patologicznej, myślą nieskalanej twarzy, jakby co najmniej kupował na nowojorskiej giełdzie pakiet większościowy akcji Microsoftu a za chwilę miał zamknięcie transakcji na rynkach azjatyckich.....

 

 

Takie moje spostrzeżenia kulturowo-socjologiczne :evil: na temat podniesienia swojego statusu społecznego za pomocą telefonu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko - wg mnie najwięcej minut w abonamancie daje Play, ale telefony albo dużo droższe niż w T-Mobile albo nie ma tych modeli, za to w T-Mobile większy wybór tel.kosztem abonamentu. Każdy wybiera to co lubi. Do niedawna była oferta Smartfonowa w T-Mobile za 69.90zł/m-c (100min. + 100Mega netu) super tel.za 1zł (m.in.Wave 3, Neo V, Galaxy Advance, Arc S) - niestety zbyt długo się zastanawiałem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wczoraj mi spadł mój Lg gt540 i nie było co zbierać a więc pora zakupić cos nowego :o

mam okazje kupić Xperie U za 5 stówek albo E52 za 2 stówki i sam nie wiem co brać czesto telefonem robie zdjecia i korzystam z internetu ma ktos stycznośc z ta U i powie coś o niej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.