Skocz do zawartości

Telefony i tablety


kris244

Rekomendowane odpowiedzi

Co do Wave 3 i jego niby h... systemu Bada. Przede wszystkim w Fali 3 jest Bada 2.0 i wg. mnie to niemal klon Androida ICS występującego w Samsungach. Mam porównanie bo w mojej rodzinie mamy Wave3, Samsung SGS2, Samsung Note, Nokia N9 i Lumia 800. System Bada w niczym nie odstaje innym alternatywnym, dostępność aplikacji normalnie potrzebnych na co dzień jest całkowicie wystarczająca w Samsung Aps. Nawigacja Googlowa na Bada 2.0 chodzi płynnie, odtwarzacz muzyczny ma equalizer i na słuchawkach AKG chodzi na pewno lepiej niż na iPod Nano którego posiadam i moge porównać. Aparat 5Mega robi zdjęcia w bardzo dobrej jakości jak na telefon i podobnie jest z filmami 720p, podobną jakość osiągają tu SGSII i Note a Lumia i N9 gorzej. Więc bicie piany, że Wave 3 i system Bada to lipa to klepanie najczęściej ludzi którzy albo są w gimnazjum i codziennie instalują sobie aplikację do niewiadomo czego albo nigdy nie użytkowały tego systemu dłużej. Wszystko oczywiście zależy od zasobności portfela a za niezbyt wysokie pieniądze Wave3 daje klientowi najwięcej wewnątrz i na zewnątrz- wykonany z aluminium i ze szkłem Gorlilla na wyświtlaczu Amoled. Wcześniej miałem tel na iOS, Androidzie teraz na Bada i wogóle ten nie odstaje od innych.

Jeszcze na koniec rozprawki Nokia E52, mam jako służbowy- rewelacyjny tel. do pracy. Jak chcesz smartfona do pracy zakupić to z ładowarką się nie rozstaniesz a dotykowy ekran cie wk.....wi parę razy dziennie szczególnie w samochodzie.

Co prawda początkowe modele E52 miały problem z płytą główną i głośniki padały bardzo często ale od jakiegoś czasu Nokia poprawiła tą wpadkę i telefony są całkowicie ok. przynajmniej mój po trzeciej wymianie głośnika znajomy co prowadzi salon P...y załatwił mi wymianę na nowy właśnie z tej poprawionej serii i od tej pory z 7-8 miesięcy jast bezawaryjnie.

Wcześniej ktoś pisał o iPhonie 3GS- miałem kiedyś takiego przez rok jak bym miał go porównać do właśnie Wave 3 to iPhone to powolne padło z menu mało intuicyjnym i rysujące się od samego patrzenia- to właśnie dla mnie nie pojęte było rysa na rysie a tel. trzymany w kieszni marynarki z bardzo miekkimi podszyciami a na biurku na podkładce z takiego niby pluszaka a niby mikrofibry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko na marginesie - miłym zaskoczeniem dla posiadaczy 3G/3Gs 16GB jest opcja wymiany telefonu na IPhone 4 za 600 zł. Warto czasami zainwestować w coś z "wyższej ...", a producent o nas nie zapomni.

 

pokaż skąd masz takie info bo jak narazie to w 2 miejscach się orientowałem i wszędzie dopłata to 900zł o ile ma się własnie minimum 3gs 16gb :) ja niestety się nie łapie bo mam jeszcze 3g którą za 900zł mogę wymienić na 3gs :lol::lol: ale umowa się kończy oby piąteczka była w dobrej ofercie :evil:

 

Informacje znajdziecie na stronie firmy iMad - tak w skrócie i uproszczeniu:

- jeżeli macie tylko problem z trzymaniem baterii to 600 zł

- jeżeli macie np zbity wyświetlacz to 900 zł

 

P.S.

Jak się dowiedziałem to jest to indywidualna akcja iMad, a dzwoniąc do iSpot'a rownież dostałem info z cena 900 zł + koszty wysyłki x2 (przypuszczam, że rownież wysyłają do iMad'a i pare zł za swoje usługi).

 

[ Dodano: 7 Październik 2012, 12:22 ]

Wcześniej ktoś pisał o iPhonie 3GS- miałem kiedyś takiego przez rok jak bym miał go porównać do właśnie Wave 3 to iPhone to powolne padło z menu mało intuicyjnym i rysujące się od samego patrzenia- to właśnie dla mnie nie pojęte było rysa na rysie a tel. trzymany w kieszni marynarki z bardzo miekkimi podszyciami a na biurku na podkładce z takiego niby pluszaka a niby mikrofibry.

 

Sorki ale powyższe poddaje pod wątpliwość moje empiryczne doznania z ostatnich prawie 4 lat - nie jestem jakimś fanatykiem firmy appel ale cenie sobie jakość wykonania ich produktów.

 

Dla poparcia:

- 3Gs jest już prawie 4 lata w posiadaniu mojej żony i jest masakrowany przes mojego syna a sprzęt wygląda i działa prawie idealnie

- 4 mam prawie 2 lata i naprawdę nie patyczkuje się z nim (kieszeń z monetami, kluczami itd.) - wyglada i pracuje wzorowo. Telefon jest narzędziem pracy i niczym wiecej ale miło jak po 2 latach nadal wyglada i działa ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- 3Gs jest już prawie 4 lata w posiadaniu mojej żony i jest masakrowany przes mojego syna a sprzęt wygląda i działa prawie idealnie

- 4 mam prawie 2 lata i naprawdę nie patyczkuje się z nim (kieszeń z monetami, kluczami itd.) - wyglada i pracuje wzorowo. Telefon jest narzędziem pracy i niczym wiecej ale miło jak po 2 latach nadal wyglada i działa ok.

 

 

 

 

Mity- 3gs rysował się od patrzenia na niego, 4rka lepiej ale jak na taką super powierzchnię która miała wytrzymać wszystko to telefon rysuje się naprawdę słabo przy noszeniu go po kieszeniach a nie w pokrowcu...5tka- patrząc na testy w sieci trzeba było kupić bumpera- nie ma nic gorszego niż odpadający lakier...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i pęka niemal za każdym razem jak spadnie na glebę :(
no niestety, 4ka w starciu z betonem zazwyczaj konczy sie wymianą obudowy i digitalizera, ponoć w piątce to poprawili, nie wiem nie będę sprawdzał ale testy na sieci pokazują jakąś tam nadzieję :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie użytkuje już ktoś z Was od dłuższego czasu (dłużej niż parę dni) Galaxy S III ?

 

Mam w tej chwili S II i planuje przesiąść się na nowszy model. Jak tam sprawa wygląda z trzymaniem baterii itd? Ogólne wrażenia? ;)

 

Osobiście czekam aż pojawią się na allegro nowe kolory. Bo z tego co gdzieś czytałem to wyszły 4 nowe obudowy: Czerwony, Brązowy, Szary i Czarny. Będę prawdopodobnie celował w Szary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie użytkuje już ktoś z Was od dłuższego czasu (dłużej niż parę dni) Galaxy S III ?

 

mam S III-kę od ok 2-3 tygodni i jestem zadowolony. Tel ładuje średnio raz w tygodniu ale domyślnie wyłączone WiFi, bluetooth, GPS i transmisja danych. Włączam jak potrzebuje...

 

Dwójka bardziej poręczna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie do 3G zakupiłem (conajmniej 3) digitizer. Pierwszy się potłukł jak kumplowi spadł, teraz mam drugi ale już padł bo mi z 3 razy zdążył upaśc, zatem leci kolejny. Mam nadzieje, że to nie złącze przy płycie głównej.

Dobrze, że to tanie chociaż...

Ale trwałośc upadkowa iPhone... :thumbdown::thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marian_K, Swoop nie wykorzystuje możliwości swojego telefonu nawet w 10 %. :kox: . Ja swojego Galaxy Ace ( wiem, mniejszy ekran, słabszy procesor itp. ) ładuje codziennie, tylko transmisja jest uruchomiona cały czas jak i WIFI, w gry lubię też pograć i używam go jako odtwarzacza ok. 1h dziennie. No i standardowo trochę rozmów i SMS. Nie można porównać czasu co jaki się ładuje telefon tylko po modelu, każdy używa inaczej. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotr13, z "bajerów" korzystam kiedy mi potrzebne, więc neta po 3G dosyć często, ale nie muszę być cały czas online na FB czy sprawdzać co chwile maile gdyż na co dzień pracuję 8h przed kompem z netem :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Galaxy S III od 3-4 tygodni...Ładuje średnio 2-3 razy w tygodniu, gdzie dziennie słucham odtwarzacza przynajmniej godzinę dziennie, rozmowy i sms-y, no i jak nie ma mnie w domu to przejżenie forum...Ogólnie jestem bardzo zadowolony i polecam... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem lumie 800 i nie mogę wysłać żadnych plików przez bluetooth :lol: jest jakaś aplikacja żeby to zaczęło się łączyć z innymi telefonami? :D

 

Bez odblokowania dopiero jak wyjdzie update 7.8.

 

http://dailymobile.pl/2012/09/11/przesy ... phone-7-8/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoop, no właśnie do wczoraj byłem zdecydowany na niego ale od dziś znów myślę nad HTC One S :kox:

Nie masz problemów z zasięgiem? Jak z jakością dźwięku w głośniku podczas rozmowy? I na serio ładujesz go raz w tygodniu? ;)

Przesiadam się z Nokii E71, która służy mi od 4 lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.