Skocz do zawartości

Telefony i tablety


kris244

Rekomendowane odpowiedzi

Nokii Lumia 800

Wg. mnie teraz najlepszy tel na rynku. Sam ma s2 i musze wgrać jakiegoś custom roma bo mnie czasem doprowadza do.. nerwów. A czasem używam Lumi i jest super. Cena też ujdzie, choć w 1000zł ciężko chyba Ci będzie się zmieścić. 900 będzie mega fajna, ale też będzie kosztować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blau, Nokia z systemem operacyjnym to tylko seria Lumia i będzie to Windows Phone. Do 1000 zł to zostaje Ci tylko Lumia 610. Telefon dobry, ekran o uczciwej rozdzielczości, 3,7 cala spokojnie obsługuje się jedną reką. Procesor też daje sobie radę, nie ma opóźnień itp. Musisz jednak pamiętać, że to ciągle będzie smartfonowy low-end. Może masz jakiegoś znajomego który używa Windows Phone, to zobacz czy system Ci pasuje bo to bardzo indwywidualna kwestia. Ja Nokii bym nie kupił, ale ja trochę taki fanboy jestem. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się kupić Lumię 800 za 1000 zł, sam kupiłem za mniej :) Polecam, ja przesiadłem się z Androida i jestem zadowolony, tego szukałem. Brakuje wprawdzie jednej czy dwóch aplikacji z Andka, ale to co najbardziej potrzebne to jest.

 

Rewelacyjne wykonanie, piękny design, płynność działania. W tej cenie ciężko o coś lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DawPi, nie pokazałem bo dzisiaj siadłem do niego :mrgreen: jak na chwilę obecną nie mogę się przestawić :) a wczoraj miałem jeszcze SE C901 :) leżał w domu i czekał ,aż wrócę ;) mikołaj był szybciej niż ja z powrotem w domu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jackill, a można wysyłać zdjęcia, MP3 itp. przez Bluetooth do innego telefonu??

 

Nie, mają to dodać w updejcie następnym. Swoją drogą ostatni raz wysłać coś przez BT miałem chyba w zeszłym wieku, więc ten brak mi nie przeszkadza zupełnie.

 

@Blau: ja kupiłem używany (miesięczny, stan idealny) za 800 zł. Szukaj w komisach/allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD2 miałem. Ogólnie okej, tylko mi przeszkadzał wymiar, do tego często się wieszał, trzeba było gotować. A do tego po jakimś czasie odkleja się coś od wyświetlacza i zaczyna przestawać reagować na dotyk, dwa z tą przypadłością leżą w szafce :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyymek, telefon nie jest brandowany, czyściutki , nowiutki z foliami :) chwilę się nim pobawiłem, jak ktoś nie szuka zabawki to powiem tak świetna jakość wykonania, płynność pracy, mnie osobiście brakuje w nim tego,że aparat nie posiada AF ... i to bardzo.

być może się go pozbędę i zostanę przy swoim starym SE C901 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lumię 800

mówią,że bateria to dno w tym tel ...

 

Stan baterii: 50%

Szacowany pozostały czas pracy: 1 dzień 1 godzina

Czas od ostatniego ładowania: 1 dzień 7 godzin

 

Cały czas włączone wifi (wyłaczam na noc), kilka rozmów, kilka stron www, Facebook kilka razy. Solidne 2 dni trzyma przy normalnym używaniu. Z HTC Legend wyciągałem przy moim używaniu ok. 3 dni, ale tam był mniejszy ekran i słabsze bebechy a wifi nie chodziło cały czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD2 miałem. Ogólnie okej, tylko mi przeszkadzał wymiar, do tego często się wieszał, trzeba było gotować. A do tego po jakimś czasie odkleja się coś od wyświetlacza i zaczyna przestawać reagować na dotyk, dwa z tą przypadłością leżą w szafce :thumbdown:

oooj mój najlepszy telefon, byl pacerny, przeżył zalania i mega upadki. Działa cały czas jak zły. Jedynie wgrałem androida, ale na WM też dawał rade!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thomas dla mnie telefon ma być dość szybki i nie przycinać się do tego dobry internet i niezawodność plus dobry klient poczty a to wszystko = BB na których już pracuje długi czas odkąd przesiadłem się z 6310i aczkolwiek sam telefon jeszcze leży w szafce. Teraz rozważam trzy warianty BB 9900, 9860 i 9790 no chyba że załapię się już na BB10 http://www.bbnews.pl/2012/09/wideo-rim- ... kberry-10/ Jak dla mnie wybór marki telefonu nie stanowi problemu, a aparacik to dla mnie ostatnia rzecz jaka mi jest w telefonie potrzebna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.