Skocz do zawartości

Telefony i tablety


kris244

Rekomendowane odpowiedzi

Biorąc pod uwagę to, co pisałeś wcześniej...? :)

Wymagania : w miarę szybki, dobrze by było, żeby był na Snapdragonie i miał minimum 2-3 gb ram. Żadne granie w gry. Przeglądarka, dzwonienie, sms, słuchanie muzyki, messenger, aparat też nie musi być jakiś super.

Po co więcej ramu, procesor? :)

Pany doradźcie jakiś sensowny telefon do 700 PLN.

Może najpierw zmień wymagania, bo do nich Redmi 4 Pro nie pasuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę to, co pisałeś wcześniej...? :)
Wymagania : w miarę szybki, dobrze by było, żeby był na Snapdragonie i miał minimum 2-3 gb ram. Żadne granie w gry. Przeglądarka, dzwonienie, sms, słuchanie muzyki, messenger, aparat też nie musi być jakiś super.

Po co więcej ramu, procesor? :)

Pany doradźcie jakiś sensowny telefon do 700 PLN.

Może najpierw zmień wymagania, bo do nich Redmi 4 Pro nie pasuje ;)

 

 

Pasuje pasuje. Na Ali od goldwaya bez VAT wychodzi w kolorze złotym 640 zł Redmi 4 Pro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
[ref]Tomas22[/ref], czemu nie pro, którego brałeś wstępnie pod uwagę ?

Nie przemawiają do mnie jeszcze zagiete ekrany. A dopłacać tylko za to okolice 200 euro to ja dziękuję :)

 

No i tak ogólnie to trzymając je w dłoni z Pro jakoś nie czułem się pewnie :) mate 9 bardziej mnie skusil. We wtorek go odbiorę to zobaczymy co to warte :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]Tomas22[/ref], czemu nie pro, którego brałeś wstępnie pod uwagę ?

Nie przemawiają do mnie jeszcze zagiete ekrany. A dopłacać tylko za to okolice 200 euro to ja dziękuję :)

 

Taka polityka :/ Ostatnio szukałem dość popularnego modelu z zagiętym ekranem, 70% używanych jakie widziałem miały uszkodzony ekran na krawędziach ;/ Nie zdziwię się jak niedługo wszystkie flagowce będą miały zakrzywiony ekran. Po co zarabiać na wymianie mikrofonu, głośnika czy innej drobnostki jak o wiele bardziej opłacalna dla serwisów jest wymiana wyświetlacza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
No właśnie a wybrałem większego Mate 9. Nigdy nie przepadalem za mega dużymi telefonami a jednak się na niego skusilem :)

Trochę kasy szkoda na Mate 9 ale zastanawiam się nad Mate 8 tylko nigdzie nie mogę doczytać czy mandala sim aktywnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, opłaca się kupować iPhona 4 ? Tzn. Chodzi mi czy są w nim jakieś częstsze awarie itd oraz czy 46 latek sobie z nim poradzi ? Bo do tej pory tylko klasyczne miał...

Przecież to relikt, który po aktualizacjach się zawiesza. Nie lepiej Android z trybem SENIOR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tabletach nie mam zielonego pojęcia i potrzebuję Waszej porady. Moi rodzice chcą kupić tablet który ma im służyć na wyjazdach jako nawigacja i centrum rozrywki (podstawowe funkcje - internet, youtube, jakiś skype, messenger itd). Potrzebne jest więc coś z GPS'em, modułem 3G i ekranem 7-8". Niestety kwota mocno ograniczona, maks.500zł. Jest na rynku coś sensownego w tej kwocie ?

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używał ktoś telefonu dual-sim? Jak to się sprawuje? Chodzi mi o jakiegoś androida. Mam stara nokię która świetnie służyła w tym celu i bateria długo trzymała, ale potrzebuję trochę większej liczby opcji jeżeli chodzi o kontakt - mail itd.. Szukam czegoś o specyfikacji 3 lub 4 GB RAMU, minimum 32GB Romu, albo slot SD nie hybrydowy. Procesor Snapdragon 810 MSM8994 lub coś ok no i przekątna maks 5,2". Chodzi mi po głowie Xiaomi Mi5S ale boję się jak to jest z wykonaniem, że po krótkim czasie będzie widać niedoróbki. Miał ktoś podobny dylemat i pomysł na rozwiązanie go? Budżetowo chciałbym się zmieścić w 2000,- i w grę wchodzi tylko nowy aparat. Telefonów nie zmieniam często, raczej chciałbym żeby popracował minimum 2 lata, a 3 byłoby super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

[ref]Alfa47[/ref], oczywiście że używka :)

U samej góry masz w parametrach.

Poza tym w opisie masz już "kat. B" powinno dać to do myślenia, że coś się pod tym kryje :)

Poza tym coś słabo patrzysz, albo w ogóle aukcji nie widziałeś bo tam jest kilka razy zaznaczone, że używka.

 

 

Opis produktu

 

Klasyfikacja kategorii - stan wizualny telefonu Kategoria B:

 

telefon używany 100% sprawny technicznie posiadający niewielkie ślady użytkowania

czysty i-OS odblokowany 100% funkcjonalny - jak przy pierwszym uruchomieniu

bez blokady sim-locka

menu w języku Polskim

LCD bez przebarwień, możliwe mikro ryski na ekranie (nie widoczne i nie przeszkadzające w użytkowaniu)

obudowa w BDB stanie - mogąca posiadać lekkie zarysowania, odpryski, otarcia

widoczne ślady użytkowania telefonu

dla klientów ceniących bardzo dobry produkt w bardzo dobrej cenie

gwarancja 12 m-c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używał ktoś telefonu dual-sim? Jak to się sprawuje? Chodzi mi o jakiegoś androida. Mam stara nokię która świetnie służyła w tym celu i bateria długo trzymała, ale potrzebuję trochę większej liczby opcji jeżeli chodzi o kontakt - mail itd.. Szukam czegoś o specyfikacji 3 lub 4 GB RAMU, minimum 32GB Romu, albo slot SD nie hybrydowy. Procesor Snapdragon 810 MSM8994 lub coś ok no i przekątna maks 5,2". Chodzi mi po głowie Xiaomi Mi5S ale boję się jak to jest z wykonaniem, że po krótkim czasie będzie widać niedoróbki. Miał ktoś podobny dylemat i pomysł na rozwiązanie go? Budżetowo chciałbym się zmieścić w 2000,- i w grę wchodzi tylko nowy aparat. Telefonów nie zmieniam często, raczej chciałbym żeby popracował minimum 2 lata, a 3 byłoby super.

Obecnie mam redmi 3s i moge polecić :) kupiłem tylko dlatego, że koledzy z forum zachwalali :D wykonanie bardzo porządne nic nie odstaje nie trzeszczy itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.