Skocz do zawartości

Rozlany napój OSHEE na dywaniki


Rise and Shine

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

koledzy - plama jest na 1000% po tym osheanym napoju - (moje auto) akurat pech chciał ze w jednym napoju nie było nakrętki wogóle i się wylało go troche - ale licze wraz z kolegami z R&S ze któraś z tych rzeczy pomoże - stara sprawa - POMOŻECIE ? POMOŻEMY :)

więc trzeba inne metody sprawdzac a jak nie da rady to kol gumisiek poda co i jak ze sprayem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ofercie są specjalne lakiery do dywaników w kilku popularnych odcieniach.Można tym spróbować.Jak nie mogłem doprać jasnego dywanika - spray - i wygląda jak nowy. 8-)

Wiecej info na pw

A dlaczego tak tajemniczo info na PW, a nie można do wiadomości wszystkich napisać.

Jak jest coś dobrego to trzeba to propagować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie łaska, bo nie byłem w stanie się tego pozbyć. Konieczna była naprawa lub wymiana zalanego fragmentu siedziska.

 

Zadzwoń następnym razem do nas z chęcią pomożemy i nic nie trzeba będzie wymieniać :-]

 

Przeczytaj cytowany tekst jeszcze raz. Naprawa lub wymiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

"Lub wymiana" - jest w tym tekście zupełnie niepotrzebne.

 

Odezwałem się, bo takie plamy, przebarwienia na nieuszkodzonych tapicerkach w dobrym stanie świetnie się naprawia miejscowo.

 

Rozbieranie fotela mija się w tym wypadku z celem. Szczególnie, że ciężko dopasować mały fragment skóry odcieniem, fakturą, czy stopniem połysku.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od znajomego "siedzącego w temacie" dowiedziałem się ,że ten piękny karminowy kolorek pochodzi z http://pl.wikipedia.org/wiki/Kwas_karminowy .....może to pomoże w wywabieniu "owada"... :cry:

 

Z tym, że Oshee czerwony nie jest barwiony koszenilią (e120), a azorubiną (e122):

http://pl.wikipedia.org/wiki/Azorubina

 

Straszne gó**no prawdę mówiąc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam, po taaakim czasie i milionie prób niestety nic nie dało rady na to dziadostwo - gdyby to były tylko dywaniki dawno dałbym sobie luz i zakupił nowe - ale niestety tyl pod siedzeniem tez jest zafajdany...

niestety kolega który na forum pisał o preparacie do farbowania się nie odzywa a wszędzie gdzie próbowałem znaleźć coś do farbowania materiału nie znalazłem czegoś w takim kolorze:(

więc koledzy może ktoś ma jakiś namiar do kogoś ew jakiś sklep itp. który sprzedaje srodki do barwienia/farbowania tkaniny?

allegro całe przeczesane - nikt nic nie ma :(

HELP ............ :wallbash::wallbash::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martinezzg, może sprawdź zaproponowany przez wyżej pomysł z farbą do włosów. Paleta barw takich farb jest bardzo bogata więc jest nadzieja, że coś się dobierze. Najpierw jednak lepiej eksperymentować na dywaniku a za wykładzinę brać się na końcu jak testy pójdą pomyślnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam taki produkt tylko nie zagłębiałem się jak z wysyłką do PL. Kilka lat temu prowadziłem w NL swój detailing :ad: i kupowałem z Malco produkty,które mogę mega polecić.Zostały mi do dzisiaj kawałek glinki i dwa lakiery do tapicerki,ale ciemniejsze... Coś dla laguny II z szarym wnętrzem :/

 

http://www.malcoautomotive.com/Vinyl__P ... tails.aspx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam taki produkt tylko nie zagłębiałem się jak z wysyłką do PL. Kilka lat temu prowadziłem w NL swój detailing :ad: i kupowałem z Malco produkty,które mogę mega polecić.Zostały mi do dzisiaj kawałek glinki i dwa lakiery do tapicerki,ale ciemniejsze... Coś dla laguny II z szarym wnętrzem :/

 

http://www.malcoautomotive.com/Vinyl__P ... tails.aspx

 

no wygląda to nieźle i kolor w palecie jest odpowiedni...tylko ,,,no właśnie ciekawe jak z przesyłką do PL bo chyba nie ma takiej opcji..ew któryś z kolegów biegły w netowych zagranicznych sklepach pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak z przesyłką do PL bo chyba nie ma takiej opcji.

 

Tak na szybko sprawdziłem i przy zamówienie w polu Country jest opcja "Other", która pozwala wybrać inny kraj więc chyba nie powinno być z tym problemu. Najlepiej będzie jak wyślesz zapytanie do tego sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj oddałem tez dywanik do pralni chemicznej - gość mówi ze raczej zerowe szanse na usunięcie plamy ale zobaczy - więc myślę ze zaden środek piorący ani ten odplamiacz nie dadzą rady....

zaraz zobaczę jak sprawa się ma z wysyłką do PL

 

[ Dodano: 23 Marzec 2012, 09:14 ]

no jakoś nie mogę wprowadzić danych - jakis kupon jest potrzebny? ktoś zobaczy co i jak w tym sklepie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety preparat od kolegi CreArt nie dał rady :/ co do parownicy to nie mam takowej...ale po tylu próbach wątpie żeby jakokolwiek środek pomógł ....

szukam jakiegoś farbującego sprayu - tem podany ze stanów może być dobry - tyle ze nie mogę się zarejestrować w sklepie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.