Skocz do zawartości

Ciekawe wideo


CleanerFreak

Rekomendowane odpowiedzi

Nie do końca ogarniam używanie osobnych wiaderek i rękawic do kół i lakieru - zwykle po umyciu całego samochodu przechodzilem do felg i opon (ta sama rękawica i woda), po czym dobrze myłem rękawicę żeby była gotowa na następne użycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca ogarniam używanie osobnych wiaderek i rękawic do kół i lakieru - zwykle po umyciu całego samochodu przechodzilem do felg i opon (ta sama rękawica i woda), po czym dobrze myłem rękawicę żeby była gotowa na następne użycie.

 

Nie wyobrażam sobie mycie felg rękawicą CarPro (takiej używam do lakieru)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Administrator

W najnowszym Fifth Gear jest fragment poświęcony detailingowi. Na warsztacie nowiutki Rolls Royce Ghots EWB, całoś odbywa się tutaj :

 

http://www.driveandshine.co.uk/

 

 

Panowie myja rękawicą CarPro ,potem glinka, magiczny środek Swissvaxa :-] nakładany za pomocą strasznie zajechanego Festoola, a na koniec Shield. Całość 5k funtów, choć podejrzewam że chodzi o troszkę inna usługę niż to co pokazali, niemniej można porównać do naszych rodzimych ~ 3k zł za full opcje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieliczny program, w którym gość mówi w miarę sensownie

 

+1 :good:

 

...ale jakby było trzeba, to zrobię młyn w warsztacie w Wołominie że nie używają glinki :evil:

gruby_RS to Ty się jeszcze nie nauczyłeś, że glinka nic nie daje - trzeba kremu Nivea używać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Szukałem ale nie znalazłem - to dopiero "ciekawe" wideo :) Nie ma to jak sobie poprawić humor z rana :):ad:

 

Widziałem ten filmik zanim trafiłem na forum , wtedy byłem naprawdę pod wrażeniem "profesjonalizmu" polermistrza :song: ale nawet nie myślałem , żeby zafundować sobie profi polerke za 200 zł :D:lol: . Dzisiaj gdybym to widział na żywo to chyba nerwowo bym nie wyrobił :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dzięki magicznej mocy Rain-X szyba zimom mniej się brudzi 4:30 :o

 

Oczywiście że tak , każda NW powoduje że szyba mniej sie brudzi.

Przecież nie stosuje się ich tylko po to żeby nie używać wycieraczek.

a porady no cóż.. autoświat :> a prowadzący prawdziwy celebryta w ciemnych okularkach :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.