Skocz do zawartości

Porsche 911 Carrera S & Z Glasur


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no chyba że nie jesz nie pijesz i ani sekundy nie odpocząłeś, ale to i tak krótki czas. Super praca.

Mam pytanie bo napisałeś, że nie dałeś żadnego cleanera pod wosk, jak z trwałością takiego zestawu. a jeśli dawać cleaner to musi być także Raceglaze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka uwaga do panów wątpiących w czas pracy. Nie zapominajcie że chłopak robi fury na codzień a to odgrywa dość duże znaczenie tutaj. Nie ma co porównywać sposobu i czasu pracy osoby która od święta zrobi auto znajomemu/rodzinie do osoby która robi to regularnie. No i to co mówił Evo - trochę 911 się u nas przewinęło. Taki zakres prac w jeden dzień,jak zrobił evo to żaden problem przy tym aucie.

 

 

Co do samej relacji - z wydechami to dałeś ciała :thumbdown::lol: reszta pracy spoko 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka uwaga do panów wątpiących w czas pracy. Nie zapominajcie że chłopak robi fury na codzień a to odgrywa dość duże znaczenie tutaj. Nie ma co porównywać sposobu i czasu pracy osoby która od święta zrobi auto znajomemu/rodzinie do osoby która robi to regularnie. No i to co mówił Evo - trochę 911 się u nas przewinęło. Taki zakres prac w jeden dzień,jak zrobił evo to żaden problem przy tym aucie.

 

Też tak uważam. 911 jest naprawdę mała i dla ogarniętego fachowca nie ma tam pracy na 2-3 dni. Good job!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good::good::good: good job!

ah te prosiaki, mam do nich słabość.

ps. fajnie ,że ktoś ma zajawkę i odwagę na zakup wosku z wyższej półki innych marek niż Z i SV. Ja osobiście wybrałem Z i jestem mega zadowolony ale po głowie chodzi mi właśnie Black Label i E-zyme. Gdzie kupiłeś BL ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.