Jump to content

Niezapłacony mandat :D

Recommended Posts

Witam :) Panowie mam pytanko :) dzisiaj dostałem wezwanie do zapłaty za mandat wystawiony 14.05.2008 roku za brak biletu parkingowego w strefie płatnego parkowania w Warszawie .. ;] czy to już się nie przedawniło ? poza tym przecież ktoś mógł mi zabrać ten mandat zza wycieraczki albo mógł wylecieć i ja nic o tym nie wiedziałem ;] a no i tego samochodu tak przy okazji już nie mam dawno :) weźcie mi powiedźcie chłopaki czy olać temat czy co robić :]

• Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a no i tego samochodu tak przy okazji już nie mam dawno :) weźcie mi powiedźcie chłopaki czy olać temat czy co robić :]

a miałeś w tamtym czasie? jeśli tak to co to za różnica czy teraz nie masz.

czy to już się nie przedawniło ?

nie, przedawnia się po 5 latach.

dzisiaj dostałem wezwanie do zapłaty za mandat wystawiony 14.05.2008 roku za brak biletu parkingowego w strefie płatnego parkowania w Warszawie .. ;]

poza tym przecież ktoś mógł mi zabrać ten mandat zza wycieraczki albo mógł wylecieć i ja nic o tym nie wiedziałem ;]

ktoś wtedy mógł zabrać, ale dostałeś wezwanie więc teraz już wiesz, że dostałeś mandat.

50pln to nie jest tak dużo, ja tam płacę mandaty ;p

• Administrator

Zgadzam się w całej rozciągłości, mandaty przyjmujemy "na klate" ;) W tym roku przyszło mi zostawić w Urzędzie Skarbowym całkiem fajny wosk z górnej półki, no ale "you play,you pay" ;)

w normalnym kraju

Raczej w "nienormalnym kraju" - w normalnym nie dostałby nawet mandatu ;)

maya, Pewnego dnia zapuka do Ciebie poborca skarbowy i poprosi o uiszczenie należności +25-30zł... Będąc oficjalnie w podobnej sytuacji do Twojej zapłaciłem 1 z 10 (najdroższy - za przelecenie bokiem przez kaufland o 23:00) i Pan powiedział, że mam spokój... ;)

Tak pewnie zwlekajcie z mandatami, do mnie miesiąc temu przyszedł komornik sądowy, za dwa mandaty łącznie 100 zł( nie kupione bileciki parkingowe ) mam do zapłaty 700 zł !!! powiedzieli że po co mają siadać mi na konto, lepiej żebym zapłacił ...

Mój ostatni mandat jest od policji i niestety chciałbym go zapłacić ale zawsze znajdzie się coś bardziej koniecznego do opłacenia i tak spłata mandatu przekłada mi się na później :/ A na raty "śmiesznych" 100zł nie ma co rozkładać ;)

Tak pewnie zwlekajcie z mandatami, do mnie miesiąc temu przyszedł komornik sądowy, za dwa mandaty łącznie 100 zł( nie kupione bileciki parkingowe ) mam do zapłaty 700 zł !!! powiedzieli że po co mają siadać mi na konto, lepiej żebym zapłacił ...

:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: