Skocz do zawartości

jak nie zniszczyc wosku na myjni bezdotykowej?


Sławek17

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 miesiące temu...

lipa z tymi myjniami samoobsługowymi, nie da rady umyć dobrze auta bo wiecznie kolejki, macie jakieś określone pory dnia (ale sensowne) aby spokojnie umyć dokładnie a nie spłukać (to jest syzyfowa praca nic więcej), dzisiaj znowu cieć na mnie krzywo się patrzył jak wyciągałem sprzęt ...więc odpuściłem, chyba trzeba będzie na ręczne zacząć jeździć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też używam proszkowego programu bo co zrobić jak nie ma jak umyć ręcznie. Fakt, że przyspiesza smierć wosku to jedyna wada tego rozwiązania, choć prostackie męskie smarowidła jak Colli czy FK specjalnie po tym nie spływają. Poza tym te 80% czystości jaką daje umycie proszkiem wystarcza na takie warunki, przynajmniej tak nie szkoda jak na drugi dzień pada ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luigi

U mnie kolejki są jak się pogoda zrobi po wielu dniach zastoju słonecznego. Ale np w suche ale nisłoneczne dni, kiedy ofc najlepiej jest umyć auto, kolejek nie ma. Z rana i wieczorem również.

 

yesfan

dobrze rozumiem, że myjąć wyłącznie na bezdotyku wycierasz później auto :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyznaje zasadę "nie dotykać" - po "bezdotyku" wycieram wyłącznie w sytuacji, gdy samochód był delikatnie okurzony od stania na "wietrze", a na duster był za brudny.

 

Zimą:

Nawoskowane auto.

Cieniutko MagiFoam - odczekać 15 minut.

Program 4 (woda demineralizowana) - sowicie.

Ciepły poseidon w opryskiwaczu - siknąć omijając szyby.

Program 4 (woda demineralizowana)

 

Koniec.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mam problemu u siebie na bezdotyku, nikt nie pilnuje, 5 stanowisk wiec kolejki głównie przed świętami, wczoraj sobie podjechałem, VP z opryskiwacza, pedzelkowanie felg z Bilberry a dalej wiaderka z auta z ciepłą wodą z domu i jazda :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja potrafie na bezdotykówkach umyć tylko czyste auto :mrgreen:
jak ma się gdzie umyć poza bezdotykówką to nie dziwię się ... ale jesli dysponuje się tylko bezdotykiem to trza jakoś sobie rade dawać ...

 

a co najlepsze dziś jak przyjechałem na myjkę z 7 stanowisk zajęte było 1, po 5minutach zrobił się taki ruch ze ludkowie czekali po 2 do jednego stanowiska a ja gdzecznie sobie pianowałem / nie wiem skąd się to bierze ale mamy tak rodzinnie ze jak wleziemy ;) do jakiegos sklepu w którym nie ma ludzi to po chwili wejdzie jeszcze 10 osób a co najdziwniejsze jest to potwierdzone przez znajomą która ze smiechem na twarzy kilkukrotnie zauważała wzrost ruchu w momencie kiedy byliśmy u niej w sklepie i zmniejszenie ruchu po naszym wyjsciu...

 

czy to zarcie w donner kebab, czy myjnia czy inne ... a co najważniejsze to zauważyła to też moja połowica... i już się z tego śmieje ze tam gdzie pychodzimy / zarcie kebab, czy myjnia / powinniśmy dostawać rabat lub co jakiś czas gratiss :)

 

Sorry za offtop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówicie o myjni bezdotykowej ehrle na tym nowym rondzie w łomiankach?

Tak jest kilka stanowisk.

Ale tam też jest stróżówka i monitoring i tak dają myć?

 

Nie wiem w sumie czy erhle czy nie, nigdy sie nie przyglądałem, w Łomiankach jest tylko jeden bezdotyk. Stróżówki żadnej tam nie ma, kilka razy się zdarzyło że ktoś tam chodził i patrzył (ja akurat leciałem z billberym i pędzelkiem) i nigdy nikt nic nie mówił. Wieczorem nigdy nikogo tam nie widziałem. Wczoraj obok mnie chłopak mył silnik :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.