Skocz do zawartości

jaka najbardziej uniwersalna pasta polerska?


pavvell

Rekomendowane odpowiedzi

Jaką pastę polecacie do usuwania drobnych rys i zaokrąglania krawędzi głębszych? Tak żeby przejechać tą pastą, później AiO i gotowe. Zaawansowane systemy, 3 korki, wypracowywanie pasty, rozpad ziaren, metody zenitu itp. tu się raczej nie sprawdzą.

Praca polerką rotacyjną. Lakiery nie niemieckie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meguiars nie poleca UC do rotacji, ale do orbitalnej jak najbardziej.

Tłumaczą to nie przystosowaniem UC do wysokich temperatur jakie powstają przy rotacji. Ile w tym prawdy, a ile marketingu nie wiem.

 

A urzęduje na Bemowie - Jelonkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam scholla s17+ i kolega uzyczył mi polerki jednak z efektu zadowolony nie byłem. Fakt faktem że nie brudzi mocno.

 

Pewny jesteś czy to nie przypadkiem kwestia techniki obsługi polerki?

Co konkretnie nie wyszło tą pastą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

450g UC = 59,9zł

1kg S17+ = 136,49zł...

A 5 kg kosztuje 631zł, czyli 126zł/kg. Taniocha. Tylko że użytkownik prywatny potrzebuje małego opakowania. I tu za 61zł mamy 250gr.

 

Ale podjadę do Ciebie w przyszłym tygodniu i spróbuję tego sholla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

aro_77 mówisz że pyliła ci na honeyu? Moim zdaniem każda pasta na honeyu pyli trochę mnie niż na standardowym padzie. No chyba że najedzie się na taśmę lub krawędź to wtedy sypie się gąbka. Niestety z nacinanymi trzeba ostrożniej. Powiedz mi jeszcze jakie masz odczucia co do temperatury? Moim zdaniem mniej się grzeje lakier, ale niektórzy nie zauważają tego. Jakie jest Twoje zdanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wyglądało że mniej się nagrzewa powierzchnia ale w nacięcia właśnie wchodziła pasta i czasem się wysypała, takie kuleczki, przy zmianie obciążenia - pracowałem z próbką pasty urban, która na pomarańczowej gąbce robiła niezłą robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.