Jump to content

Co można zrobić z tymi rysami ?


Guest mariocool

Recommended Posts

Zdjęcia nigdy nie odzwierciedlą jak głębokie są rysy. Na tych zdjęciach mogę przypuszczać, że są one na tyle głębokie, że doszły do podkładu/koloru i ich usunięcie raczej jest mało prawdopodobne. Oczywiście część z nich zejdzie, ale część pozostanie i pewnie trzeba to będzie polakierować albo można spróbować je troszkę zakamuflować.

 

Jeżeli jednak nie przebiły się przez cały bezbarwny to można pokusić się o przejechanie tych miejsc papierem ściernym i wypolerowanie, ale z tym już trzeba uważać, bo zbyt duże lub nieodpowiednie usunięcie bezbarwnego lakieru może skutkować, że zamiast poprawić to pogorszysz sprawę.

Link to comment
Share on other sites

część tych rys można usunąc papierem i polerowaniem. nie mam pewności, że wszystkie przeszły do podkładu. skłaniam sie do wersji, że 75% można usunąć, reszta pozostanie widoczna, natomiast dużo mniej. poprzez wygłądzenie powierzchni i wyoblenie kantów rys będą one mniej widoczne. warto spróbować takiej metody przed oddaniem elementu do lakiernika. być może z pozostałymi po takim zabiegu rysami będziesz w stanie żyć, koszt dużo niższy, a jeśli okażą się zbyt głębokie, to i tak będziesz musiał lakierować, więc niewiele ryzykujesz.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.