Skocz do zawartości

Orlen biznestank zniżki na paliwo !


sebcio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale przecież na jak macie tą kartę to dostajecie faktury!! Nawet nie musicie się prosić o fakturę bo sami dają (mi już z 3 razy dali chociaż wcale nie potrzebuje). Danych do faktury też podawać nie trzeba bo są one na karcie

 

ale są dane firmy organizatora, a nie na np "moja" firme,

 

sam uzywam tej karty juz dlugi czas i czekam na 15gr :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale są dane firmy organizatora, a nie na np "moja" firme,

 

sam uzywam tej karty juz dlugi czas i czekam na 15gr :-]

 

Ale to chyba można zmienić na stacji podać nowe dane i oni je wbiją w komputer. Zanim doszły te karty to w jednym samochodzie zmieniłem nr rejstr. i przy tankowaniu pytałem się co zrobić bo na karcie był naklejony stary nr to powiedziała mi że może mi to zmienić w komputerze ale te dane są tylko do faktur a że faktury mi nie potrzebne to nic nie zmieniałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uzytkowanie takiej karty poprostu nie zawsze ma sens - np. w lublinie nie wyobrazam sobie tankowac na orlenie dla znizki 8gr, ba nawet dla 15gr... Poprostu sa stacje z lepszym paliwkiem i cenami w granicach 17-20gr nizszymi niz wspomniany orlen.

 

Zapewne takich stacji jak np. lubelska stacja pogotowia mozna uswiadczyc w wielu miastach stad tez srednia uzywalnosc owej karty przez coponiektorych...

 

Fakt ze czasami wyglada to niepowaznie bo ludzie biora te karty na zasadzie, a noz kiedys sie przyda... niestety czesto zycie weryfikuje ze nie przydaje sie praktycznie wogole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja też już wypełniłem formularz :) a mam dwa pytania.. jak nie mam firmy a będą dawać mi te faktury to co z nimi mam robić ? i jeszcze jedno.. posiadam kartę w ORLENIE i zbieram pkt, mam sporo już nawet.. i teraz używając karti orlen biznestank będę mógł zbierać pkt ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam

 

KSI aktualnie wchodzi w układ z LOTOSEM ;-)

i po sparzeniu z Orlenem (po osiągnięciu odpowiedniej ilość litrów paliwa na miesiąc nie zwiększyli rabatu...)

 

http://www.klubseatibiza.pl/forum/viewt ... 19&t=39269

 

uważam, że to dobra oferta jak ktoś ma blisko LOTOSA ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.