Jump to content

Orlen biznestank zniżki na paliwo !


sebcio

Recommended Posts

Witam wszystkich :)

Ponieważ na innym forum spotkałem się z tą akcją więc dlaczego by tu nie umilić komuś życia :) w skrócie: wyrabiana jest karta flota która upoważnia do zniżki na wszystkie paliwa na stacjach Orlen i Bliska tj.

Deklarowane zużycie paliwa( l/m-c)

Stacja ORLEN Stacja BLISKA

1 - 500 0 gr/l 0 gr/l

501 - 3 000 4 gr/l 1 gr/l

3 001 – 6 000 5 gr/l 2 gr/l

6 001 – 10 000 6 gr/l 3 gr/l

10 001 – 15 000 7 gr/l 4 gr/l

powyżej 15 000 8 gr/l 5 gr/l

 

czyli im więcej osób posiada kartę i tankuję tym zniżka większa obecnie zniżka jest na poziomie 6gr Orlen 3gr Bliska.

Karta wyrabiana jest na nr. rejestracyjny samochodu, koszt karty z wysyłką 12 zł minusem jest to że nie można brać faktury.

 

To tak w skrócie jeśli będzie zainteresowanie sprowadzę tutaj osobę odpowiedzialną za tą akcję :)

 

 

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

gruby_RS, a kto przepala kilkaset litrów ?? ja nie ;) Zostajemy dopisani do innej floty i jeśli wszyscy użytkownicy przepalą tyle litrów ile u góry napisałem w tedy jest zniżka np te 6gr na Orlenie, jeśli ktoś może brać fakturę to mu się ta akcja nie opłaci zwykły "Kowalski" będzie :)

Link to comment
Share on other sites

sebcio, posiadam i korzystam z tego, tylko że moja karta to FLOTA BIZNES, wtedy kiedy załatwiałem sobie tą kartę, było wyrabianych około 500 szt kart, tak że pierwsze tankowanie i 8 gr zniżki, co do faktur to mogę brać, nie muszę i karta nie jest na nr rejestracyjny pojazdu.

 

adfb099c52055e65gen.jpg

Link to comment
Share on other sites

tzn są karty flota dzialające tak, że placimy gotwką, a robimy tylko obrót "słupowi" :D na któego jest karta??? bo ja nie rozumiem juz o co chodzi...

Karta Flota jest stworzona wlasnie dla firm, aby uniknac koniecznosci posiadania gotowki przez pracownikow i ograniczenia ilosci papierowych faktur...

chyba ze cos sie zmienilo?

na kogo miala by byc ta karta?

Link to comment
Share on other sites

Ja mam taką kartę i jest trochę inaczej. Na stronie Seata ktoś prowadził zapisy na te karty ale co i jak tam było to nie wiem. Na Alfaholikach zrobiliśmy listę i się do tych zamówień dołożyliśmy tzn jedna osoba zebrała dane i pieniądze (koszt karty 10zł) i po prostu przekazała ja temu z Klubu Seata co się tym zajmował. Fakt że wtedy wszyscy mu się rzucili na głowę i na karty czekaliśmy ok pół roku ale w końcu je dostaliśmy. Faktury można normalnie brać nawet nie trzeba się prosić sami drukują bo karty mają już w sobie dane właściciela i nr rejestracyjny pojazdu. Teraz jest 8gr na Orlenie ale jak przekroczymy 100000l przez 3 miesiące bo będzie 15gr rabatu (w sierpniu było zatankowane coś ponad 110000l więc chyba się przez te miesiące też się uzbiera:P )

Możecie próbować przez tą stronę zamawiać te karty http://www.klubseatibiza.pl/karty/ jak czytałem to kilku osobą nawet szybko przyszła ale jak jest teraz to nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

  • Dystrybutor

też korzystam z tej karty. Mam zniżkę 8 gr na stacji ORLEN. Nie muszę w ogóle tankować. A mogę kilka razy dziennie- wszystko jedno. Ale zawsze przy okazaniu karty płacę 8 gr mniej za litr paliwa (też wszytko jedno jakiego). Karta zapewne jest zarejestrowana na jakaś firmę (nie wiem nie biorę faktur, które chcą mi dawać na stacji). Swojej firmy nie mam, faktury nigdy nie biorę więc dla mnie posiadanie tej karty to same plusy :) (nawet jeżeli ktoś na tym zarabia).

Link to comment
Share on other sites

dokładnie widzę niektórzy już korzystają ( ja jeszcze nie). W moim zamiarze było rozgłosić tu na forum taką akcję możemy uderzyć na forum seata :)gruby_RS, pewnie ktoś na tym też ma korzyść, ale ceny paliwa są takie jakie są i myślę że nie 1 osobie przydał by się jakiś rabat :)

Link to comment
Share on other sites

  • Dystrybutor

nie tylko Polak czerpie z tego korzyści ;) ORLEN dzięki temu też nie narzeka- i tak zarabiają swoje a dzięki takiej karcie w pewien sposób przywiązujesz się do stacji ;) dlatego zdają sobie sprawę z tego jak to wygląda w rzeczywistości ale myślę, że m. in taki był zamysł tej akcji :)

Link to comment
Share on other sites

minusem jest to że nie można brać faktury.

 

znasz kogoś, kto przepala kilkaset litrów paliwa na miesiąc "bez faktury"? ;)

Dokładnie - brak faktury sprawia że jest to opcja całkowicie bezużyteczna niestety.

Chyba że zniżka wyniesie co najmniej kwotę VAT w skali miesiąca.

 

Jeśli ktoś nie posiada firmy - sugeruję ją założyć, wtedy to dopiero zniżka :D

Link to comment
Share on other sites

ta.. już lecę zakładać działalność w tym chorym kraju ;)

 

karta jest dla przeciętnego Kowalskiego który nie ma na co/na kogo brać faktur co by mu potem ktoś część tego VATu zwrócił ;)

 

jak miałem to taka karta była mi bezużyteczna, ale teraz korzystam (też jestem z akcji "klubu Seata") ... zwraca się po circa 3 pełnych bakach

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.