Skocz do zawartości

Nowe produkty w CarSPA Detailing Shop


CarSPA-Zymöl

Rekomendowane odpowiedzi

Evo napisał/a:

Wiem że jest,ale niekompletny ;)

 

 

wszystkie nasze pozycje są starannie wybrane pod kątem przetestowanej jakości i zapotrzebowania. Jeżeli są jakieś pozycje które uważacie że warto wprowadzić na nasz rynek, chętnie wysłuchamy sugestii.

czapeczka CG :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witajcie, chciałem poinformować że mamy w ofercie dwa nowe produkty Zymöl:

 

Zymöl Vinyl Conditioner, podobnie jak Leather Conditioner stanowi uzupełnienie tańszej linii. Produkt przetestowany, również świetnie pachnie.

 

EVinyl_Conditioner_z521.jpg

 

Zymöl Auto Wash 1,9L to duża oszczędność. 4x więcej świetnego szamponu w świetnej cenie względem oryginalnej wersji 473ml. W tej wersji szampon Zymöl to najtańsza propozycja w naszym sklepie! (biorąc pod uwagę cenę/ilość)

 

AUTO-WASH-Reseller-HALF.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CarSPA-Zymöl, czy Vinyl Cond. może być stosowany do plastików wewnątrz ? I jaki efekt wizualny daje ?

 

Witaj, Vinyl Conditioner jest przede wszystkim do plastików wewnątrz. Daje efekt wet-look!. :-) Oczywiście żartuję. Tak jak droższy Vinyl Conditioner, zanim się nie wchłonie troszkę się świeci, później plastik wygląda jak nowy, matowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, chciałem poinformować że mamy w ofercie dwa nowe produkty Zymöl:

 

Zymöl Vinyl Conditioner, podobnie jak Leather Conditioner stanowi uzupełnienie tańszej linii. Produkt przetestowany, również świetnie pachnie.

 

Czy to jest to samo co wcześniej oferowany ZYMOL VINYL ? (taki w białej buteleczce?) - czy są jakieś (jakie?) różnice i czy poprzedniego już nie będzie w sprzedaży?

 

A szampon - to ten o którym kiedyś była mowa na forum - nisko-pieniący się ?

Jak wypada w porównaniu z Born to be Mild ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest to samo co wcześniej oferowany ZYMOL VINYL ? (taki w białej buteleczce?) - czy są jakieś (jakie?) różnice i czy poprzedniego już nie będzie w sprzedaży?

 

To są inne produkty. Podobnie jest z serią do skóry, Treat jest do lepszych skór np. anilinowych, Leather Conditioner jest do tych gorszych gatunkowo, chociaż dobrze się sprawdze również na lepszych.

 

A szampon - to ten o którym kiedyś była mowa na forum - nisko-pieniący się ?

Jak wypada w porównaniu z Born to be Mild ?

 

To najmniej pieniący szampon jaki znam, w przeciwieństwie do Born to be Mild.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest to samo co wcześniej oferowany ZYMOL VINYL ? (taki w białej buteleczce?) - czy są jakieś (jakie?) różnice i czy poprzedniego już nie będzie w sprzedaży?

 

To są inne produkty. Podobnie jest z serią do skóry, Treat jest do lepszych skór np. anilinowych, Leather Conditioner jest do tych gorszych gatunkowo, chociaż dobrze się sprawdze również na lepszych.

 

A szampon - to ten o którym kiedyś była mowa na forum - nisko-pieniący się ?

Jak wypada w porównaniu z Born to be Mild ?

 

To najmniej pieniący szampon jaki znam, w przeciwieństwie do Born to be Mild.

 

Poiwnny być jakoś podkreślone te różnice między "Zymolami-Vinylami" jeśli jednak są - na czym polegają, czy na objętości preparatów w buteleczce ? - no bo obydwa nazwyają się identycznie Zymol Vinyl Conditioner", mają dwukrotną różnicę w cenie i różnią się optycznie kształtem i kolorem buteleczki. Opis jest ten sam w zasadzie, wiec jakie są faktyczne różnice ?

 

http://www.sklep.car-spa.pl/pl/product/ ... ioner.html

http://www.sklep.car-spa.pl/pl/product/ ... ioner.html

 

Co do szamponu to trochę mnie kusi ta mała piana, bo nie chcę robić kałuży z wielką pianą na ulicy, a z podjazdu tak mi właśnie woda spływa... tylko czy aby nie jest słabszy pod względem siły mycia niż ten Born to be Mild ? (fajnie się nazywa - lubię Steppenwolf ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.