Skocz do zawartości

Atrybuty "detailera" - pomysły na koszulki


AG80

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na każdym forum tak samo administacji zareagowałaby :P Przecież można sprzedawać przez allegro lub zrobić sklep internetowy, ale to już trzeba prowadzić sprzedaż "legalnie".

 

Damian, na parę koszulek mam zakładać sklep internetowy??? Ty myślisz, że jak te koszulki w łazience drukuję? Zamawiam je w normalnie działającej (legalnie) firmie, nie wiem skąd takie pomysły :o

 

Wyszedłem z propozycją zrobienia fajnych koszulek, spotkało to się z zainteresowaniem i sami użytkownicy w tym uczestniczyli, bo chcieli mieć taki gadżecik, a tu nagle odzew taki jakbym kogoś okradł, zgwałcił i nie wiadomo co... :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są koszulki zamówione jeszcze przed usunięciem tematu do kosza...

Ktoś kiedyś prosił o pokazanie z bliska...

 

p1100628.jpgp1100630x.jpg

p1100634v.jpgp1100636x.jpg

p1100632t.jpgp1100633q.jpg

p1100627b.jpg

 

 

 

Pokazuję to, bo jest nadzieja, że temat zamówień wróci, ale to jeszcze temat do doprecyzowania z administracją :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julian dlaczego jeśli ktoś chce zrobic coś dla forum to od razu jest to złe. Co jest złego w tym że ktoś zrobił projekt koszulek i chce je sprzedać na forum i na tym trochę zarobić ? To że wy nie będziecie mieć z tego kasy czy jak bo nie rozumiem ? Jak widzę takie coś to odechciewa mi się w ogóle wchodzić na to forum... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

MM.MM, pewnie ! W dupie z tym że forum to czyjaś WŁASNOŚĆ ( tak tak, forum nie powstało sobie nagle z czeluści internetu, ktoś wyłożył kase i je założył ) , po co respektować zasady,niech sobie każdy otwiera nagle biznes, w końcu to taka dobra platforma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i czytam i widzę i stwierdzam ze nie ma Jednego Porządnie Sprecyzowanego Punktu Regulaminu Mówiącego o Sprzedaży np. koszulek na Forum.

 

Powinno być ustalone odgórnie, bo normalnym jest w duzej społeczności idącej detalingiem ze wychyli się ktoś z propozycją bluz czy koszulek...

 

Moze niech Góra ustali odgórnie ile się należy ze sprzedanego asortymentu i tyle. Takie proszenie się i składanie prośby o rozpatrzenie z 3 ma zdjeciami jest jak conajmniej przedpotopowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MM.MM, pewnie ! W dupie z tym że forum to czyjaś WŁASNOŚĆ ( tak tak, forum nie powstało sobie nagle z czeluści internetu, ktoś wyłożył kase i je założył ) , po co respektować zasady,niech sobie każdy otwiera nagle biznes, w końcu to taka dobra platforma.

Wszystko się zgadza, ale dochodzi jeszcze kwestia tego, dzięki komu to forum funkcjonuje i się rozwija. Bez użytkowników byłoby niczym i nie miałoby racji bytu. Bo to użytkownicy tworzą forum - nie pieniądze :)

 

Jestem zdania, że nie można popadać w przesadyzm. Przecież to tylko kilka koszulek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie da się napisać do gościa aby z każdej sprzedanej koszulki dawał x zł na utrzymanie forum ? Tylko odrazu temat do kosza wywalać. Tak jak napisał Wax Paradise forum to użytkownicy a nie pieniądze no chyba że chcecie brać średnią krajową z samego forum, ale to już inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szekles - koszulki bardzo fajne, liczę że dogadasz się z adminami :good:

Dzięki, myślę, że będzie dobrze ;)

MM.MM, pewnie ! W dupie z tym że forum to czyjaś WŁASNOŚĆ ( tak tak, forum nie powstało sobie nagle z czeluści internetu, ktoś wyłożył kase i je założył )

Z tym się zgadzam. Zdaję sobie sprawę, że to ja jestem u Was, a nie na odwrót i to ja chcąc być tutaj muszę przestrzegać reguł.

niech sobie każdy otwiera nagle biznes, w końcu to taka dobra platforma.

Nie zgadzam się jednak z tym stwierdzeniem. Nie jestem sklepem wpychającym swoje produkty tylko zwykłym użytkownikiem tego forum, który daje możliwość posiadania fajnych, oryginalnych koszulek...

 

Wszystko się zgadza, ale dochodzi jeszcze kwestia tego, dzięki komu to forum funkcjonuje i się rozwija. Bez użytkowników byłoby niczym i nie miałoby racji bytu. Bo to użytkownicy tworzą forum - nie pieniądze :)

Jestem zdania, że nie można popadać w przesadyzm. Przecież to tylko kilka koszulek.

"Bo to użytkownicy tworzą forum" i ja taką zasadę również wyznaję. To każdy z nas tutaj tworzy to forum, administracja czy właściciel zawsze daje tylko platformę, resztę roboty robią userzy.

Każdy daje coś od siebie, ktoś się zna na detailingu, ktoś na lakierowaniu, ktoś podpowie w sprawie audio, a ktoś zrobi koszulki i w ten sposób robi się różnorodność z której każdy może skorzystać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. My tu gadu gadu a ja sobie siedzę właśnie w koszulce od Szeklesa. Szekles. Przeszedłeś moje wszelkie oczekiwania. Materiał rewelacja, rozmiar to moja zasługa ;) chociaż następnym razem chyba poproszę o XS :mrgreen: , no ale ta jakość?! Jasny gwint! Ciesze się jak głupi :D Dzięki! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie jest pozwolenie od administracji na wznowienie tematu zamówień koszulek :)

Jutro zakładam temat na nowo ;)

 

Dostępne 2 nowe wzory ;)

 

Tu można zamawiać:

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=7265

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.