Skocz do zawartości

Atrybuty "detailera" - pomysły na koszulki


AG80

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ta technika nadruku ma ta zaletę, że można robić pojedyncze sztuki,ale przy większym zamówieniu może być taniej...

 

Dla jasności - koszulki mogą być tylko białe, jeśli na nadruku występuje kolor biały np biały napis...

No 35zł to już się robi ciekawie :)

Zrobić to co białe jasno szare i już sie na czarnym wydrukuje. Czy nie? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś jest git tylko pomyśl coś z ceną!

Cena 40zł jest podana za 1 szt, jak będzie więcej szt danego wzoru na pewno cena idzie w dół...Z tym zobaczymy później :)

 

Słuchajcie, indywidualny dobrej jakości tiszert nie może kosztować 10zł, tak nigdzie nie robią, nawet po wyborach tak nie będzie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O łał. Szekles, wzorki rewelacja. Chętnie wziąłbym je wszystkie, ale przy tych cenach na to sobie pozwolić nie mogę :(

Zdaje sobie sprawę, że indywidualne koszulki mało kosztować nie mogą, dlatego trzeba będze zrobić listę.

Czy grupowe zamówienie może dotyczyć wszystkich wzorów (tzn. 10 takich, 15 takich, 12 takich) i już cena leci w dół czy dot. jednego wzoru? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszulki robisz u siebie tzn w Tychach? Byłaby możliwość podjechania wybrania nadruku i zakupu na miejscu?

Nie...

Nadruk będziemy wybierać tu na forum...

Odbiór osobisty gotowego tiszerta jak najbardziej, jeśli komuś pasuje. Nawet lepiej dla mnie, nie lubię adresować przesyłek :kox:

 

O łał. Szekles, wzorki rewelacja. Chętnie wziąłbym je wszystkie, ale przy tych cenach na to sobie pozwolić nie mogę :(

Możesz, możesz ;)

Zdaje sobie sprawę, że indywidualne koszulki mało kosztować nie mogą, dlatego trzeba będzie zrobić listę.

Zrobię osobny temat do zamawiania i możemy zrobić listę...

Czy grupowe zamówienie może dotyczyć wszystkich wzorów (tzn. 10 takich, 15 takich, 12 takich) i już cena leci w dół czy dot. jednego wzoru? ;)

Tak. Jeśli będzie jakaś większa ilość chętnych na każdy wzór to wtedy cena poleci w dół, chociaż słowo "poleci" może być za mocne w tym wypadku :lol:

 

jak tak dalej pójdzie to będziemy mieć więcej ciuchów w szafie związanych z detailingiem niż ,,normalnych" :lol::lol::-]

No mam jeszcze kilka pomysłów, ale brakuje mi czasu. Chyba wystartujemy już z tym co jest, a inne się dołoży w trakcie.

Co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest bezpośredni nadruk na tkaninę, drukarka drukuję na koszulce jak taka domowa na papierze...

Trwałość? Wszystko zależy jak się nosi...żartuję :mrgreen:

Jak się pierze koszulki zgodnie z metką to nic się z nadrukiem nie dzieje. Ja swoje koszulki mam od tamtego roku (1,5 sezonu) i oprócz lekkiego typowego zmechacenia nie widać na nich jakiegoś mega zużycia...

Koszulki to: Stedman Comfort 185 g/m2 (ST-2100)

 

Ja osobiście z jakości jestem zadowolony, komuś może być "za mało" ,no wiadomo nie każdemu się dogodzi :P

 

Jak dobrze pamiętam kolega paluch (Mateusz pozdrawiam :mrgreen: )ma już koszulki ode mnie i może coś napisać jako osoba bezstronna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszulki super... pod warunkiem że mają jakąś jakość a nie bluzka 10 zł a 30 zł koszt nadruku :P

Tak raczej jest, że 10zł t-shirt, a 30zł nadruk :P Na allegro są po 8,90zł to w hurcie pewnie jeszcze taniej... Lepiej taniej sprzedać, a więcej sztuk, ale jak kto tam lubi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.