Jump to content

Alterantywy dla systemu 3M


Recommended Posts

Cześć,

 

Szukałem na forum posta w którym ktoś by przyrównał produkty innych producentów do znanego systemu 3M'a. Sam myślę nad produktami Menzerna lub Scholl, ale nie mogę się w tym odnaleźć a chcę zrobić jak najbardziej trafne zakupy. Czy ktoś z bardziej doświadczonych userów mógłby podać zbliżone ( wg. niego ) odpowiedniki dla produktów 3M'a ?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Odgrzewając kotleta.. co wy stosujecie? nie koniecznie cały system z jednej firmy.. ?

Ja obecnie robię głównie dla handlarzy.. nie ukrywając dają nieźle zarobić w miesiącu bo tydzień w tydzień kilka aut. A dla osób prywatnych sporadycznie.. którzy więcej zapłacą ale chcą naprawdę wypieszczony lakier.

 

Obecnie bazuję na Menzernie FG400, FF3000 a dodatkowo czasem PF2500

Planuję na dniach dokonać zamówienia bo pomalutku kończą mi się pasty.. napewno uzbroję się Koch Chemię Power Cut.. ale myślę o zmianie FG400 i FF3000 na coś innego.. co polecicie? Co lepiej by cieło od FG400 ale zostawiało by równie dobre wykończenie no i do tego coś na usunięcie hologramów.. może czas spróbować coś innego.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Jeśli Kocha PC to też Antihologram, bo jest świetny.

No i do szczęścia jeszcze średnią Kocha.

Niestety często idzie w ruch kilka past w różnych kombinacjach na padach, mieszanki itp, więc ograniczanie sie do jednej firmy może nie być dobrym pomysłem.

Plusem jest to że najczęściej są też 250ml opakowania np z Menzerny i można zgromadzić arsenał podstawowy i rozszerzyć o mniejsze pasty.

Link to comment
Share on other sites

jak ktoś czerpie z tego korzyści finansowe to uważam że i tak warto brać największe butle które wychodzą najtaniej a i tak prędzej czy później się zużyją.. bynajmniej ja tak kupuję.. bo małe po 250 cenowo strasznie słabo wychodzą..

 

a ta Antihologram ogarnie spustoszenie po PC?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.