Skocz do zawartości

Menzerna, Audi i hologramy


Hikiel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Szakal wyszło pięknie. Żółty jest to w sumie prawie najmiększy pad Urbana, poza czarnym który jest mega miękki i moim zdaniem nadaje się do nakładania cleanerów, sealantów itp, natomiast lakieru właściwie nic nie zbiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę zakładał nowego tematu. Planowałem nałożyć cleaner Wolfganga maszyną ale z różnych przyczyn nie mogę tego zrobić.

 

Mam do dyspozycji jakieś aplikatory m.in. CCS Red Wax/Sealant Applicator Pad, Germana z Flexipads, taki zwykły aplikator piankowy biały z Flexipads wielkości Germana. Czym najlepiej nałożyć cleaner a czym później sam Sealant?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planowałem nałożyć cleaner Wolfganga maszyną ale z różnych przyczyn nie mogę tego zrobić.
No weź mi to wytłumacz ,bo doprawdy ,nie rozumiem?? Cleaner Wolfganga idealnie współpracuje z rotacją. Chyba ze miałeś pożyczoną polerkę i musiałeś oddać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra bo widzę, że musisz wiedzieć :D Maszyna ma się świetnie. Nieco inaczej sprawa wygląda z padem, którym miałem nakładać cleaner :P Więcej nie powiem.

 

 

Po jakim czasie od spolerowania cleanera nakładać sealant? Skończę robić auto cleaner'em i mogę brać się za nakładanie sealant'u?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście garażam mam i te 12h również miałem w planach. Dzięki.

 

[ Dodano: 18 Sierpień 2011, 19:24 ]

Szybkie pytanie, jak długo schnie cleaner Wolfganga? Na opakowaniu napisane jest, że mam czekać do pojawienia się mlecznej powłoki. Ile to czasu tak pi razy drzwi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Witam, wczoraj również robiłem swoją pierwszą polerkę. w garażu było idealnie :) na słońcu pokazało sie parę hologramów m.in na drzwiach kierowcy i masce. Działam na FG500 (biała gąbka Urban) i FF3000 (czarna gąbka Urban) Te dwa elementy są ewidentnie do poprawki, pasty powoli sie kończą a muszę jeszcze zderzak pierdyknąć i słupki.

 

Czy przejechanie tych elementów sporą ilością FF3000 da radę ?? Holosy nie są zbyt duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

djmatti91, to ponów przejazdy, FF3000 pewnie dość tłusta jest to zawsze trochę dłużej możesz pracować. A po za tym jak mówisz, że to były pierwsze elementy, a to pierwsza polerka to pewnie się wprawiałeś dopiero i na dalszych poczułeś o co chodzi więcej działaj :ad:

 

Ewentualność, że te dwa elementy były lakierowane i się inaczej zachowują, ale podziałaj najpierw to się wyjaśni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.