Skocz do zawartości

Łódź - gdzie można samemu umyć auto?


Vit0

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie a na Bałutach gdzie się da troszkę samemu powalczyć ? Na Łagiewnickiej przy stacji ktoś próbował ? Albo na Carmanie na Zgierskiej ?

Ja myje zazwyczaj na Łagiewnickiej i nie ma problemu żeby swoje graty rozłożyć, na byłym Carmanie też, ale tylko wieczorem i w weekendy(chociaż ostatnio po wodzie deminarelizowanej jakieś plamiska były. Na Łagiewnickiej od czasu do czasu są promocje na darmowe mycie, dzień wcześniej baner wisi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a na Bałutach gdzie się da troszkę samemu powalczyć ? Na Łagiewnickiej przy stacji ktoś próbował ? Albo na Carmanie na Zgierskiej ?

Ja myje zazwyczaj na Łagiewnickiej i nie ma problemu żeby swoje graty rozłożyć, na byłym Carmanie też, ale tylko wieczorem i w weekendy(chociaż ostatnio po wodzie deminarelizowanej jakieś plamiska były. Na Łagiewnickiej od czasu do czasu są promocje na darmowe mycie, dzień wcześniej baner wisi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Na myjce obok rynku bałuckiego przy ul. Dolnej również bez problemu możesz myć własną chemią. Od kiedy powstała dogadałem się z właścicielami i zawsze w godzinach wieczornych 20-21 podjeżdżam wyjmuję swój sprzęt i myję tyle czasu ile mi się podoba, no i na dodatek jest piana aktywna którą od czasu do czasu używam.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj szczerze to nazwy nie pamiętam ale prawdopodobnie tak. Dzisiaj będę jechał do pracy na 13 to sprawdzę dokładnie. To jest ta myjka po prawej stronie przed stacją Circle jadąc od Łagiewnickiej w kierunku ul Zgierskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z myjni  bkf przy Kauflandzie przy Kilińskiego i Kraszewskiego. Zacząłem mycie o 22. 3 Stanowiska, bardzo dobre oświetlenie. Ruch był umiarkowany. Bez strażników, mogliśmy się rozstawić z chemią i wiadrami i spokojnie umyć autko. Mogę polecić w tej części Łodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Odgrzeje troszkę kotleta. Ma ktoś doświadczenie z myjnia na Piłsudskiego 189 tej kolo apteki olejowej za circle k? Nie mówię o lataniu z wiadrami itd bo wole podjechac do rodziców na spokojnie. Bardziej chodzi mi o jakąś szybka akcję z wlasnym prewashem albo pianą między prawdziwym myciem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

witajcie, odkopie lekko temat myjni, coś się zmieniło w temacie?

Osobiście odwiedzam myjnie na dąbrowie (jestem z Rudy) ta na Gojawiczyńskiej za biedronką i mam w planach zajechać na odsmalanie/deironizacje w nocy 😆 Tam sporo ludzi zajeżdża w ciągu dnia, maja fajna aktywna piane, dość gęstą, nieźle domywa i wydaje mi się, że wosku jakoś super nie rusza. W nocy koło 00.00 - 01.00 powinno być ok, oczyszczę autko i wrócę do garażu na mycie i kremowanie.

Jest jeszcze jedna myjnia już bardzo niedaleko mnie, naprzeciw Lidla na pabianickiej, wjazd od Prądzyńskiego (chyba uliczka Familijna) - zastanawiam sie jeszcze czy tam nie podbić na psikanie chemia, ale piany nie mają... natomiast z tego co pamiętam, można płacić kartą, raz im się coś popsuło i zjadło mi zyla a nabiło ponad 10 kredytów - pełne SPA zrobiłem za złotówkę 😅

Ktoś miał takie doświadczenia w powyższych myjniach bądź w okolice górna/ruda coś poleci? 

Tak w ogóle na FB w grupie autodetailingu jeden użytkownik napisał, że w Krakowie bodajże rzekomo jest myjnia która udostępnia myjkę ciśnieniowa, wiadra i ciepła wodę i można ze swoją chemia zajechać, nie znam szczegółów, wątek świeży - kurde fajna sprawa 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.